Forum Studentów Budownictwa Strona Główna Forum Studentów Budownictwa
Forum zrzeszające studentów budownictwa i studentów inżynierii środowiska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PRACE INŻYNIERSKIE I MAGISTERSKIE, PROJEKTY - BUDOWNICTWO
Autor Wiadomość
projektynastudia
technik

Wysłany: 2016-10-01, 13:31   PRACE INŻYNIERSKIE I MAGISTERSKIE, PROJEKTY - BUDOWNICTWO

Szanowni Państwo,

Chętnie pomogę studentom budownictwa w wykonaniu projektów oraz prac dyplomowych m. in. z konstrukcji żelbetowych, stalowych, drewnianych, budownictwa ogólnego, fundamentowania, mechaniki budowli i innych. Prace wykonywane odręcznie na formatkach, komputerowo w programach tekstowych, arkuszach kalkulacyjnych, programach numerycznych czy graficznych. Wszystkich zainteresowanych współpracą proszę o kontakt mailowy projektynastudia@wp.pl.

Profesor Belka

Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 8/9
 88%
Wysłany:    Hosting kosztuje :)

Ze swojej strony możemy polecić :-):

projektynastudia
technik

0%
 100%
 88%
Wysłany: 2016-11-14, 19:28   

Moja oferta nadal aktualna. W najbliższym czasie skończę prace, które mam, więc chętnie podejmę się wykonania nowych. Zapraszam do współpracy.

Magda_Romka
technik

Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 3/9
 33%
Wysłany: 2016-12-03, 23:48   

Witam, czy ma Pan w najbliższym czasie jakieś wolne terminy? Chodzi mi o projekt z żelbetu.

projektynastudia
technik

0%
 100%
 88%
Wysłany: 2016-12-16, 13:07   

Oferta nadal aktualna. Mam trochę czasu, także do końca roku akademickiego na pewno zdążę ;-)
Kontakt- projektynastudia@wp.pl

projektynastudia
technik

0%
 100%
 88%
Wysłany: 2017-01-10, 14:06   

Zapraszam do współpracy. Mamy jeszcze czas :-)

projektynastudia
technik

0%
 100%
 88%
Wysłany: 2017-01-28, 14:26   

Gdyby ktos potrzebowal jeszcze pomocy, zapraszam do kontaktu :-)

projektynastudia
technik

0%
 100%
 88%
Wysłany: 2017-02-26, 12:16   

Oferta nadal aktualna. Pomoc w pisaniu prac magisterskich, projekty studenckie i wiele innych. Zapraszam do kontaktu.
projektynastudia@wp.pl

NadiaKow
technik

0%
 100%
EXP: 1/9
 11%
Wysłany: 2017-06-29, 13:04   Nie polecam tego Pana

Dnia 25 maja zgłosiłam się do tego Pana z projektem. Dostał cały temat, wytyczne i rysunki. Nie dość że dostałam tylko połowę projektu to jeszcze z błędnymi danymi- nie były podstawione te wymiary co ja podałam. Dodatkowo umówiliśmy się na tłumaczenie. Ja całą kwotę wpłaciłam. Pan już mi nie odpisuje. Nie doczekałam się poprawek tego co zrobił, nie otrzymałam kompletnych rysunków do tej niby zrobionej pierwszej części, tłumaczenia oczywiście także nie mam a już nie wspomnę o drugiej części zadania.
Szkoda pieniędzy i nerwów.

projektynastudia
technik

0%
 100%
 88%
Wysłany: 2017-07-05, 09:19   

Szkoda, ze na tyle osob, ktorym pomoglem, trafila sie taka, ktora za wszelka cene stara sie popsuc moja renome. Zawsze, zanim zaczne prace, dogaduje szczegoly. Jezeli osoba podchodzi do tego w taki sposob, ze zmienia architekture w trakcie, do tego oczekuje korekty obliczen za darmo, to na pewno nic nie otrzyma. Umowilismy sie na dany zakres, zostal on wykonany w pelni, a to ze Pani nie chciala doplacic za stosowne poprawki wynikajace ze zmian z Jej strony, to juz nie moja wina. Na kazdym etapie informowalem Pania o wszystkich mozliwych niejasnosciach, wszystko bylo robione zgodnie z ustaleniami.
Domyslam sie, ze wszyscy by chcieli gotowy projekt albo prace za 50 zl, do tego oprawione i dostarczona na uczelnie, ale to tak nie dziala. Jezeli ktos powaznie podchodzi do tematu i faktycznie potrzebuje pomocy, zapraszam do wspolpracy.
projektynastudia@wp.pl

NadiaKow
technik

0%
 100%
EXP: 1/9
 11%
  Wysłany: 2017-08-09, 14:47   Kłamstwo

Przepraszam bardzo o jakich zmianach pan mówi? To pan mi zaproponował zmianę układu ścian na co się nie zgodziłam. Rozumiem że chce pan oczyścić swoje imię, ale to pan się nie wywiązał! Zapłaciłam tyle ile pan chciał. Podałam zakres i to pan wszystko wycenił więc nie rozumiem o co chodzi panu teraz z tym 50 zł?
25 maja napisałam dokładnie wytyczne. Podałam dokładny temat nie będę go przytaczać ale w skrócie to domek jednorodzinny i osobny garaż dwustanowiskowy. Podałam termin wykonania. Pan oprócz zmian ścian proponował oczywiście zrobienie innych rysunków niż moje co oczywiście wiązało się by z większymi kosztami bo panu moje rysunki przeszkadzały. Nie zgodziłam się. Kiedy oddał mi pan wykonaną pracę oczywiście było to wykonane tylko dla domu (pisałam jaki jest temat i zakres) a ponadto było wiele nieścisłości. Podałam panu wytyczne a mimo to zastosował pan to co się panu podobało np grubości, wysokości, materiały wykończeniowe, rozkład ścian. Na moje uwagi niektóre rzeczy pan poprawił (niestety nie wszystko bo niektóre wymiary mimo podanych zastosował sobie swoje) ale obliczeń i rysunków dla garażu nie dostałam, bo niby nie pisałam o tym. Temat był od razu podany więc gadanie że nie było o tym mowy jest żałosne. Nie sądziłam że wszystko trzeba pisać drukowanymi literami. Terminu także pan nie dotrzymał. Można od razu napisać na kiedy da się rade coś zrobić i co zrobić. Jak ktoś nie wierzy to podzielę się odpowiednimi screenami. Nie wnikam tez czy miał pan za dużo zleceń. Nie interesuje mnie to. Znał pan moje wytyczne i zgodził się pan na nie.
Nie interesuje mnie też komu i ile pan pomagał. Takie porównywanie jest żałosne, bo wydaje mi się że każde zlecenie traktuje się indywidualnie. No chyba że się mylę... Interesuje mnie tylko i wyłącznie mój projekt i to że zapłaciłam za całość bez zwłoki, a dostałam go niepełny. Temat podany, wytyczne również, wiec wydaje mi się być oczywistym, że należy wykonać wszystko jak w temacie, a nie to co mi się chce i na co mam humor.
Pan później mi nawet nie odpisał. Kasę wziąłem to mogę olać klienta i temat.
Gdyby Pan chociaż się wytłumaczył, ale nie wolał milczeć. Nawet myślałam, że coś się Panu stało (czego oczywiście nie życzę, ale nie. Pan po prostu wolał być chamem i nie odpisać. Moja koleżanka napisała do tego pana i odpisał.
I na drugi raz jak pan chce bezczelnie kłamać i oczerniać klienta to niech pan uważa bo nie każdy zapomina o sprawie i usuwa maile.
Nie polecam tego pana. A jeśli już chcecie się męczyć to podpisujcie umowy.

boczek
technik

Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2017-08-09, 18:17   

Żałosne to są piz*y co kupują projekty na studia

projektynastudia