Wspierają:

     

 

 

 

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Ostatnie Komentarze

Główna
       
Dzień Budowlańca 2016 / konkurs Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
28.03.2016.
 Koło Budownictwa Inżynierskiego działające na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego we współpracy z Kołem Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa organizuje V Ogólnopolską Konferencję Studentów Budownictwa - Dzień Budowlańca 2016, która rozpocznie się 14 kwietnia 2016 r. w Centrum Wodnym SGGW o godzinie 9.00. Temat przewodni tegorocznej edycji wydarzenia to "Wielkokubaturowe inwestycje budowlane oraz innowacyjne rozwiązania techniczne".
Wydarzenie poprzedzone jest konkursem "Wybudujemy wieżę", który polega na wykonywaniu wieży z drewna balsowego. Konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem w uczelniach technicznych w całej Polsce. W tym roku udział w konkursie wezmą studenci z Politechniki Gdańskiej, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Lubelskiej, Politechniki Śląskiej, AGH, WATu oraz SGGW. Jego rozstrzygnięcie będzie miało miejsce w dniu Konferencji.
 
 Podczas Dnia Budowlańca będzie istniała możliwość odwiedzenia stoisk przybyłych firm oraz Kół Naukowych. Dla studentów przygotowujemy liczne atrakcje i konkursy. Poprzednie edycje pokazały, że takie wydarzenie jest pozytywnie odbierane zarówno przez studentów jak i Władze Uczelni.
 
Do udziału w konferencji zostały zaproszone największe firmy budowlane oraz te, które sprzyjają studentom. Ostateczna lista uczestników Konferencji zostanie określona pod koniec miesiąca.
 
Do tej pory wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez: Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Dziekana Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW oraz Burmistrza Dzielnicy Ursynów.
 
Zapraszamy na facebooka i oficjalną stronę wydarzenia:
 
Strona internetowa konkursu:
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Partnerzy:

 praca budownictwo

Ankieta

Jakie szkolenia najbardziej Cię interesują? (2016)
 

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama