Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow Interaktywna gra zespołowa, zrealizuj projekt budowlany krok po kroku.
       
Interaktywna gra zespołowa, zrealizuj projekt budowlany krok po kroku. Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
09.11.2009.

Skanska jesienią przeprowadzi na uczelniach interaktywną grę strategiczną, podczas której wcielisz się w rolę Menedżera Projektu budowlanego. Decyduj o tym co jest ważne, a co mniej. Wydawaj pieniądze w sposób rozsądny, ale nie zbyt oszczędny. Po prostu- zabaw się w budowlane Monopoly na swojej uczelni.

                                                     

Interaktywna gra zespołowa pozwala poznać specyfikę branży budowlanej, kulturę pracy oraz zasady funkcjonowania jednej z najlepszych firm budowlanych w Polsce. Będziesz mieć możliwość sprawdzić się w sytuacjach, które często mają miejsce podczas realizacji projektu. Dowiesz się, jaki wpływ mają Twoje działania na wyniki projektu, terminowość realizacji, atmosferę pracy zespołu oraz zadowolenie klienta.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy na Twojej uczelni Skanska planuje organizować grę, zajrzyj na kalendarz wydarzeń, a następnie zapisz się na grę - zapisy. Jeśli w tym momencie nie jest organizowana to nic straconego! Ambasadorzy Skanska ciągle działają i ustalają nowe terminy gier-więcej informacji u samych ambasadorów pod tym adresem- Ambasadorzy.

Podejmij wyzwanie i zagraj z nami!

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama