Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow Konkurs PROCAD- Dobry czas na tworzenie
       
Konkurs PROCAD- Dobry czas na tworzenie Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
28.11.2009.

Wygraj 10.000 zł, Ploter HP DJ510 lub jedną z nagród branżowych! Pracujesz w systemach Autodesk? Masz ciekawy projekt? Weź udział w konkursie PROCAD „DOBRY CZAS NA TWORZENIE”!

Konkurs przygotowany jest z myślą o projektantach korzystających w pracy zawodowej z systemów światowego lidera oprogramowania CAD firmy Autodek. Sztandarowym przedstawicielem jest znany wszystkim projektantom AutoCAD lub jego prostsza wersja AutoCAD LT. Projekty mogą być wykonane oczywiście także w branżowych odmianach AutoCADa (np. Inventor, Revit, Civil, 3D Studio MAX czy innych systemach z rodziny Autodesk). Oceniane będą innowacyjność projektu i stopień zaawansowania wykorzystania programu.

Organizatorem  konkursu jest PROCAD, lider wśród Polskich dostawców systemów Autodesk. Firma przygotowała możliwość wystawienia prac w czterech kategoriach:
•    Architektura (architektura, konstrukcje itp.)
•    Mechanika (przemysł, wytwarzanie itp. )
•    Inżynieria lądowa (infrastruktura, drogownictwo, instalacje itp.)
•    Media&Entartainment (wizualizacja, grafika 3D itp.)

Każdy z projektantów ma możliwość zgłoszenia dowolnej ilości prac we wszystkich kategoriach co znacznie podnosi szanse na zdobycie jednej z nagród, z których szczególnie pierwsze dwie są bardzo atrakcyjne! PROCAD jako pierwszą nagrodę przygotował 10.000 zł. Zostanie ona przyznana w głosowaniu internautów na stronie konkursowej www.procad.pl/konkurs jako nagroda GRAND PRIX. Drugą jest dedykowany do pracy z CAD-em ploter HP DesignJet 510. Kolejne to zestawy branżowe przyznawane dla każdej kategorii konkursu. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez PROCAD dla uczestników posiadających kartę programu lojalnościowego PROCENT jest prezent w postaci 80 punktów doładowanych na kartę.
 
Jak wziąć udział w konkursie?
•    Zapoznaj się z regulaminem
•    Przygotuj ilustracje ciekawych projektów stworzonych w systemach CAD Autodesk
•    Wypełnij formularz zgłoszenia (dla każdego projektu osobny)
•    Do 14 grudnia 2009 wyślij formularz razem z ilustracjami (maksymalnie 5 na projekt) na adres e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
•    Obserwuj głosowanie internautów od 15 do 31 grudnia 2009
•    Czekaj na ogłoszenie wyników 3 stycznia 2010!  
   
Więcej o konkursie: www.procad.pl/konkurs
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama