Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow Fasada Roku 2009
       
Fasada Roku 2009 Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
03.12.2009.

Firma Baumit ogłasza 3. edycję konkursu Fasada Roku. Na zwycięzców w każdej z pięciu kategorii czeka nagroda główna 10 000 PLN.


Konkurs organizowany jest od kilku lat przez odziały Baumit w całej Europie. Jego główną ideą jest nagrodzenie najlepszych realizacji budowlanych, w których zastosowano kompletną technologię Baumit w tym: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem oraz program produktów renowacyjnych z wykończeniem. W tegorocznej edycji konkursu mogą wziąć udział budynki oddane do użytku pomiędzy 1.02.2008 roku, a 31.12.2009 roku.
Zgłoszone obiekty będą rywalizować w pięciu kategoriach:

- nowy budynek do 1000 m2
- nowy budynek powyżej 1000 m2
- budynek po rekonstrukcji i adaptacji (poza budynkami z wielkiej płyty)
- budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji i adaptacji
- budynek po renowacji

Spośród wszystkich zgłoszeń (nadesłanych do 29.01.2010 roku na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ), jury konkursu składające się architektów, przedstawicieli branży budowlanej oraz mediów branżowych, przyzna w każdej z kategorii nagrody pieniężne w wysokości 10 000 PLN. Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali w kwietniu 2010 roku. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej konkursu: www.fasadaroku.pl.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama