Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow Twój zielony budynek, konkurs StudentBuduje.pl
       
Twój zielony budynek, konkurs StudentBuduje.pl Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
20.03.2010.

 StudentBuduje.pl ma przyjemność ogłosić konkurs na przeróbkę projektu budowlanego domku jednorodzinnego pod kątem zastosowania zielonych rozwiązań. Wygraj ciekawe nagrody, zrealizuj projekt przy okazji ucząc się. Praca może być projektem architektonicznym lub konstrukcyjnym. Pełna dowolność, nieograniczona wyobraźnia poparta merytoryką mile widziana.

 

Wiadomo, że w pełni profesjonalny projekt mogą stworzyć jedynie studenci wyższych lat. Szukamy praktycznych rozwiązań, które pozwoliłyby żyć bardziej w zgodzie z naturą niż dotychczas- aby umożliwić wzięcie udziału w konkursie młodszym rocznikom nasze wymagania nie są wysokie:

 

-forma dowolona, rysunek odręczny, rysunek w CADzie, opis, dziennik budowy

-nie chcemy abyś przerabiał całkowicie projekt, wystarczy dorobienie detalu, który wpłynie na wykorzystanie naturalnych zasobów (ale nie wpływów będących inwazyjnymi!) lub opis (z rysunkami?) praktycznych rozwiązań tworzących budynek bardziej zielonym

-liczy się Twoja pomysłowość oraz możliwość realizacji tego co stworzysz (to nie jest konkurs z gatunku science fiction)

 

 

Swoje projekty, w dowolnej formie, wysyłajcie na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Prace przyjmujemy do 31 kwietnia 2010, termin ogłoszenia zwycięzców uzależniamy od ilości zgłoszeń.

 

Przewidywanymi nagrodami są:

Za zajęcie I miejsca- 500zł na wydanie w księgarni internetowej Arkady.info oraz roczna prenumerata miesięcznika Architektura lub Murator (do wyboru)

 

Za zajęcie II miejsca- 300zł na wydanie w księgarni internetowej Arkady.info oraz roczna prenumerata miesięcznika Architektura lub Murator (do wyboru)

 

Za zajęcie III miejsca- 100zł na wydanie w księgarni internetowej Arkady.info oraz roczna prenumerata miesięcznika Architektura lub Murator (do wyboru)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama