Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow Konkurs "Twój zielony budynek" rostrzygnięty!
       
Konkurs "Twój zielony budynek" rostrzygnięty! Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
31.05.2010.
 Mamy przyjemność ogłosić, że konkurs StudentBuduje pod tytułem "Twój zielony budynek" został rozstrzygnięty. Bardzo ucieszyła nas duża liczba zgłoszeń - aż 54! Naprawdę byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni :-). Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze coś zorganizować. Prace były na różnym poziomie- zaczynając od pojedynczych rysunków aż po całkowite projekty domów pasywnych! Zwycięzcy zostali już poinformowani o nagrodach, jeśli pozwolą to ich prace na pewno znajdą się na naszym portalu :-). Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia! Każde, każde miało naprawdę bardzo dużą wartość i znaczenie dla nas. Dziękujemy raz jeszcze i gratulujemy!

 

 Mieliśmy nie lada problem z 10, praktycznie równymi, pracami. Wynik konkursu był rostrzygany w atmosferze napięcia, a w podjęciu ostatecznej decyzji pomogło nam dwóch profesorów (dziękujemy!). 

 

III miejsce Joasia L. Warszawa - nagroda za wyjątkową skrupulatność, wręcz zegarmistrzowską dokładność w rysunkach, wymiarowaniu i obliczeniach.

 

II miejsce Bartek Z. Białystok - nagroda za wyjątkową inwencję twórczą i zmysł inżynierski.

 

I miejsce Ania O. Kraków - nagroda za pracę, która była wyjątkowa w każdym calu. Mamy nadzieję, że niedługo każdy z Was, czytelników, będzie mógł się o tym przekonać.

 

 Gratulujemy raz jeszcze!

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama