Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Promocje/Zniżki arrow Wersja komercyjna programu ArCADia-TERMO wraz z nowym wydaniem ArCADia-PRESS
       
Wersja komercyjna programu ArCADia-TERMO wraz z nowym wydaniem ArCADia-PRESS Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
15.09.2010.
 Do najnowszego wydania kwartalnika ArCADia-PRESS (03/2010) dołączona jest płyta z komercyjną, pełną wersją programu ArCADia-TERMO z licencją ważną do 31.12.2010r w cenie 11,90 zł. Kwartalnik wraz z płytą będzie już w sprzedaży 18 września, również w sieciach salonów EMPiK oraz RUCH S.A.

 

 

ArCADia-PRESS to profesjonalny kwartalnik skierowany do osób związanych z szeroko rozumianą branżą budowlaną. Pismo obejmuje przegląd bieżących wydarzeń, odnosi się do najbardziej istotnych tematów dla inżynierów oraz architektów i z założenia stanowi podstawowe kompendium wiedzy fachowej dla każdego z branży.

 

ArCADia - TERMO to innowacyjny program do kompleksowych obliczeń cieplnych budynku. Program wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, projektowaną charakterystykę energetyczną budynku określając klasę energetyczną budynku oraz w wersji ArCADia-TERMO PRO program wykona audyt energetyczny i remontowy budynku. Program pozwala na wykonywanie obliczeń współczynnika przenikania ciepła U, wymiany ciepła przez grunt, mostków cieplnych, zapotrzebowania na ciepło pomieszczeń, sezonowego zapotrzebowania na ciepło budynku.

 

W wersji ArCADia-TERMO i ArCADia-TERMO PRO pozwala definiować strukturę budynku co daje możliwość wykonywania obliczeń cieplnych po strefach lub po pomieszczeniach. Program pozwala na definiowanie wielu źródeł ogrzewania, ciepłej wody, chłodzenia i źródeł światła. Umożliwia również obliczenie sezonu grzewczego.

 

Program ArCADia-TERMO PRO jest zdobywcą Złotego Medalu targów BUDMA 2009 oraz prestiżowego godła Konkursu „Teraz Polska”. Zachęcamy naszych czytelników do prenumeraty kwartalnika ArCADia-PRESS.

 

 

Szczegóły i sprzedaż: tel: 42 689 11 11 lub email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

 

 

 

Więcej informacji:

Małgorzata Waszczyk-Cocińska
PR Manager

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

mobile: +48 664 131 989
tel.: +48 42 689 11 17
fax: +48 42 689 11 00

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama