Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow Konkurs dla studentów - Zrównoważony Rozwój w budownictwie
       
Konkurs dla studentów - Zrównoważony Rozwój w budownictwie Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
06.04.2011.

 Grupa Górażdże zaprasza studentów wydziałów wyższych uczelni kształcących na kierunkach: architektura, budownictwo i inżynieria środowiska oraz pokrewnych
do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową (magisterską lub inżynierską) dotyczącą zrównoważonego rozwoju w budownictwie.

Idea zrównoważonego rozwoju stanowi fundament, na którym opiera się biznesowa strategia Grupy Górażdże, lidera w krajowej produkcji cementu i jednego z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw.

Poprzez konkurs pragniemy popularyzować wśród absolwentów wyższych uczelni zagadnienia techniczne, technologiczne, ekonomiczne, ekologiczne i społeczne związane ze strategią zrównoważonego rozwoju w budownictwie (np. zwiększenie udziału innowacyjnych i ekologicznych materiałów oraz technologii stosowanych w budownictwie ze szczególnym zwróceniem uwagi na trwałe konstrukcje betonowe, ograniczenie emisji CO2 przy produkcji materiałów budowlanych i inne).

 

Do konkursu można zgłaszać prace dyplomowe (inżynierskie i magisterskie) zakończone i obronione w okresie od 01.05.2011 do 30.09.2011, napisane w j. polskim, które uzyskały od promotora i recenzenta ocenę bardzo dobrą. Termin nadsyłania prac upływa 20 października 2011.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem konkursu oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej.

 


Autorzy najlepszych prac dyplomowych otrzymają nagrody pieniężne oraz możliwość odbycia stażu w spółkach Grupy Górażdże na atrakcyjnych warunkach. 

  1. pierwsza nagroda – 8.000 zł (osiem tysięcy zł);
  2. druga nagroda – 6.000 zł (sześć tysięcy zł);
  3. trzecia nagroda – 4.000 zł (cztery tysiące zł);
  4. trzy wyróżnienia w wysokości po 2.500 zł (po dwa tysiące pięćset zł).

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama