Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Promocje/Zniżki arrow GLASER -isb cad- ACADEMY, darmowe oprogramowanie dla studentów
       
GLASER -isb cad- ACADEMY, darmowe oprogramowanie dla studentów Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
10.05.2011.
 Zapraszamy studentów i uczniów kierunków technicznych do zapoznania się z nowo otwartym portalem -isb cad- Academy. Pobierz pełną i darmową wersje oprogramowania GLASER -isb cad- i korzystaj niej przez cały okres nauki !!! Oprogramowanie stworzone przez inżynierów konstruktorów– proste, wydajne, praktyczne. Dla korzystających z portalu -isb cad- Academy korzystne zniżki na zakup oprogramowania.

 

 

GLASER –isb cad- to wyspecjalizowany program do tworzenia rysunków z zakresu

konstrukcji budowlanych. Szybko i profesjonalnie wykonasz kompletne rysunki wraz ze zbrojeniem. Zestawienia stali generowane są automatycznie. Do dyspozycji otrzymujesz również pakiet modułów numerycznych podstawowych elementów konstrukcji, np. stopa, słup, studnia w posadzce itd.. Możliwa wymiana danych, np. DWG, DXF. Wydruki seryjne. Rysunki w różnych skalach na jednym arkuszu.

 

Program podstawowy

 

Program służy do tworzenia wszelkich geometrii rysunków, od elementów podstawowych, aż po zaawansowane, typowe dla konstrukcji budowlanych, np. oznaczenia pozycji obliczeniowych. Wszelkiego rodzaju zmiany na rysunkach: kopiowanie, zmiana skali fragmentów rysunku, powiększanie, rozciąganie z dopasowaniem wymiarów. Zestawienia stali w postaci tabel, szkiców cięcia zbrojenia czy rozkroju siatek zbrojeniowych.

 

Program zbrojenia elementów

 

Program do wykonywania rysunków wszelkiego rodzaju zbrojenia żelbetu od prętów prostych do koszy siatek zbrojeniowych. W tle wykonywane są automatyczne zestawienia stali. Możliwość dopasowanie zbrojenia  do narysowanego szalunku, generowanie zbrojenia z gotowych kształtów lub z dowolnych linii. Do dyspozycji również funkcje wykonujące zbrojenia standardowe, np. zbrojenie otworu prostokątnego, okrągłego, wieńca, narożnika ściany i wiele innych. Kopiowanie i rozciąganie elementów odbywa się wraz ze zbrojeniem. Zbrojenie powierzchniowe pod dowolnym kątem, np. stropu z pominięciem otworów, przy uwzględnieniu parametrów rozkładu: długość maksymalna pręta, zakłady, przesunięcie itp.

 

Program zbrojenia detale

Jest to program rysujący gotowe fragmenty rysunku; stopa fundamentowa, słup, belka, ściana oporowa, bieg schodów, krótki wspornik, głowica słupa, ściana żelbetowa, studzienka szczelna w posadzce, przekrój dachu drewnianego. Rysunki powstają poprzez podanie wartości numerycznych. Z pomocą programu możesz narysować do 80% detali występujących w budownictwie.

 

Biblioteki

Biblioteki, np.konstrukcje stalowe, architektura, połączenia termiczne, technika kotwienia, prefabrykaty gotowe w postaci elementów do wstawienia na rysunki.

 

Zarejestruj się, prześlij nam swoje zaświadczenie o nauce, bądź skan pierwszej strony indeksu oraz strony potwierdzającej wpis na kolejny semestr i korzystaj z pełnej wersji GLASER –isb cad-!

 

www.isbcad-academy.pl

 

 glaser

 

GLASER-isb cad-
Programmsysteme Polska GmbH

 

80-266 Gdańsk, al. Grunwaldzka 212

tel. +48 58 768 5000, fax +48 58 768 5001

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama