Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Przydatne Artykuły arrow Studencki Pracodawca Roku 2011 w budownictwie- głosowanie
       
Studencki Pracodawca Roku 2011 w budownictwie- głosowanie Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
17.05.2011.

 Nominacje zakończone. Więcej informacji na temat konkursu w naszym poprzednim wpisie- TUTAJ. Zapraszamy teraz wszystkich do głosowania. Stworzyliśmy dla Was ankietę w zewnętrznym systemie- jest Ona całkowicie anonimowa. GŁOSUJ JUŻ TERAZ pod tym odnośnikiem! Dziękujemy! Chcemy na Was, studentów, zwrócić uwagę pracodawców. Pomóżcie nam w tym ;-).

 

Dla biorących udział w ankiecie- losowanie z ciekawymi upominkami :).

 

PS bardzo prosimy również o wypełnienie ankiet z naszego portalu, to bardzo istotne!

PS 2 spośród osób, które podadzą swojego maila wylosujemy te, które otrzymają upominki, ponieważ troszkę się spóźniliśmy z tą informacją, aby nikt nie czuł się pokrzywdzony, osoby, które już odpowiadały mogą podesłać swój adres e-mail na admin(małpa)studentbuduje.pl

 

 

Wykorzystując rosnącą popularność naszego portalu (według rankingu alexa prześcigneliśmy nawet inzynierbudownictwa.pl, który jest wydawany przez PIIB- dziękujemy Wam!) chcielibyśmy wybrać najlepszych pracodawców w dziedzinie budownictwa, którzy są najlepsi w oczach studentów. Kolejna nagroda, która nie odzwierciedla rzeczywistości? Nie. Po pierwsze- badamy opinie POLSKICH studentów, a nie z całego świata. Po drugie-skupiamy się jedynie na branży budowlanej. Po trzecie- nie ustalamy listy nominowanych firm, nie dostajemy od nikogo pieniędzy za to, że się na niej znajdzie- Wy, drodzy czytlenicy, nominujecie firmy, które mogą wygrać. Zapraszamy do składania nominacji!

 

Jak nominować przedsiębiorstwa? To proste, macie dwie możliwości. Pierwszą są komentarze pozostawiane w tym wątku, a drugą wysłanie wiadomości na mail promocja(at)studentbuduje.pl, gdzie (at) jest @. To zabezpieczenie antyspamowe.

Kryteriami, jakie trzeba przestrzegać, nominując dane firmy są:

  • branża budowlana (taka, w której możecie pracować Wy- studenci po zakończeniu studiów na kierunku budownictwo)
  • wielkość firmy, a raczej jej zasięg. Trudno nam będzie przeprowadzić taki konkurs kiedy będziemy brać pod uwagę przedsiębiorstwa lub biura projektowe zatrudniające 10 osób. Chociaż wiemy, że takie firmy mogą być najlepszymi dla pracownika. Skupiamy się jedynie na firmach, które działają w kilku województwach w Polsce. 
  • nominacje wysyłamy do 11.05.2011

 

Zapraszamy również do dyskusji na temat samego konkursu jak i pracodawców - NA FORUM.

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama