Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow Uniwersytet Betonu Grupy Górażdże
       
Uniwersytet Betonu Grupy Górażdże Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
10.11.2011.
key visualGrupa Górażdże zaprasza studentów ostatnich lat wyższych uczelni technicznych pierwszego i drugiego stopnia kierunków budownictwa i pokrewnych oraz studentów kół naukowych na tych kierunkach do udziału w projekcie edukacyjnym p.t. Uniwersytet Betonu Grupy Górażdże.


Celem naszego projektu jest szeroka popularyzacja wśród studentów zagadnień technicznych, technologicznych, ekonomicznych i ekologicznych związanych z wytwarzaniem nowoczesnych i proekologicznych materiałów budowlanych.

W ramach projektu studenci wraz z opiekunami będą uczestniczyć w zajęciach teoretycznych i praktycznych prowadzonych w zakładach produkcyjnych Grupy Górażdże przez naszych menadżerów. Poznają m.in. Cementownię Górażdże, Przemiałownie Ekocem, kopanie kruszyw oraz wytwórnie betonu towarowego. Integralną częścią przedsięwzięcia będą dwa konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dotyczące właściwości i zastosowania cementu, betonu i kruszyw.

W projekcie weźmie udział 17 uczelni technicznych z całego kraju reprezentowanych przez zespoły złożone z 10 studentów i 2 opiekunów.

Weź udział w projekcie:

• Poznaj najnowsze technologie produkcji cementu oraz innowacyjne trendy w technologii betonu i produkcji kruszyw poprzez udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych prowadzonych w naszych zakładach produkcyjnych przez kadrę menadżerską Grupy Górażdże

• Sprawdź się w konkursie zespołowym pt. "Właściwości i możliwości zastosowania cementów Grupy Górażdże w praktyce" oraz konkursie indywidualnym nt. Wiedzy o technologii betonu i o Grupie Górażdże

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami: Regulaminem Konkursu, Kartą Informacyjną oraz Kartą zgłoszenia 

 

 

 

Komentarze  

 
+1 #4 tomas 2011-11-24 07:31
Najlepsza nazwa na takie inicjatywy to chyba "warsztaty". Ewentualnie "akademia" ale to jest podobna sytuacja z nazewnictwem do "Uniwersytetu"
 
 
0 #3 Alek.K 2011-11-20 15:35
nie czepiam się WoBo, tylko zawsze myślałem, że taka nazwa jak "Uniwersytet" to nazwa zastrzeżona np. pamiętam jak pewna uczelnia chciała zdobyć miano Uniwersytetu a jeszcze inna Politechniki. Wytyczne (żeby otrzymać taką nazwę) były - między innymi takie, że pracować tam musi iluś profesorów, iluś doktorów habilitowanych itp.
Chodzi mi o to, że jeżeli każdy sobie będzie używał dowolnie takich nazw to powstaną uniwersytety np. kroju i szycia, uniwersytety rwania wiśni czy tańca góralskiego, szydełkowania czy uniwersytety wyrobu oleju roślinnego itp. Inicjatyw, owszem, jak najwięcej ze strony dużych, doświadczonych firm... ale nazwa... hmmmm... nooo nie wiem, nie wiem.
p.s
dzięki za ocenę komentarza (dziwi mnie to trochę, że w kraju ludzie zgadzają się praktycznie już na wszystko i nikt nie dyskutuje na dany temat).
 
 
+1 #2 WoBo 2011-11-16 01:07
Oj tam, czepiasz się nazewnictwa. Oby takich inicjatyw więcej :).
 
 
-2 #1 Alek.K 2011-11-15 23:57
"Uniwersytet betonu"... masakra...!!
pewnie ci co mają wyrobisko żwiru tzw. "żeirownię" też mają (albo szykują dopiero) swoje "Uniwersytety" żwirowe.
W UB - czyli betonowym, założą ci betonowe buciki i zmierzą tobą głębokość wody w pierwszej lepszej rzece, a co by mogli zrobić ci z UŻ - czyli żwirowego??? nasypać piachu do oka??? nieee... do nosa???? słabo...wrzucić cię w ruchome piaski :) Daaaajcie spokój.
p.s
a np. fakro też ma uniwersytet od okien?
albo cegielnia???? hmmmm... ciekawe, ciekawe...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama