Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Promocje/Zniżki arrow FEM-Design Skandynawowie wspierają polskie uczelnie i studentów
       
FEM-Design Skandynawowie wspierają polskie uczelnie i studentów Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
02.04.2012.

StruSoft, producent FEM-Design, umożliwia studentom budownictwa oraz pracownikom naukowym uczelni technicznych uzyskanie bezpłatnej licencji na program FEM-Design. Licencja ta obejmuje pełną wersję oprogramowania zawierającą wszystkie moduły analizy oraz wymiarowania.
 
FEM-Design 3D Structure jest profesjonalnym oprogramowaniem do projektowania i obliczeń konstrukcyjnych budowli z betonu, stali i drewna. Program umożliwia wykonywanie projektów w środowisku trójwymiarowym na Eurokodzie z miejscowymi aneksami. Oprogramowanie oferuje wykonywanie obliczeń statycznych, dynamicznych, sejsmicznych oraz analiz wpływu deformacji i stateczności konstrukcji. Fem-Design to jeden z popularniejszych programów obliczeniowych w Skandynawii, teraz chce być obecny również w Polsce.

Aby otrzymać licencję, należy wysłać e-mail na adres: iwona.budny (at) strusoft.com. Proszę zaznaczyć na jakiej uczelni Państwo studiują.

 

FORMULARZ ZAMAWIANIA OPROGRAMOWANIA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

 

StruSoft wspiera polskie uczelnie techniczne

 

W zeszłym roku firma StruSoft zadecydowała o rozpoczęciu współpracy z uczelniami technicznymi w Polsce. Jej zamiarem jest wsparcie edukacji przyszłych inżynierów budownictwa poprzez dostęp do nowoczesnych programów inżynierskich. W tym celu firma StruSoft zaopatruje laboratoria komputerowe w bezpłatne licencje na program FEM-Design.

W celu zapoznania szerszego grona zainteresowanych z programem FEM-Design, firma odwiedza uczelnie techniczne i przeprowadza ćwiczenia oraz seminaria, w czasie których demonstruje proces modelowania, analizy oraz projektowania na przykładzie konkretnej konstrukcji. Prezentacja w takiej formie pozwala zainteresowanym na wstępne zapoznanie się z programem oraz jego możliwościami.

Jak dotąd uczelnie, które StruSoft odwiedził i które uzyskały wsparcie firmy StruSoft, to
  • Politechnika Śląska,
  • Politechnika Poznańska.
W nadchodzących tygodniach, odwiedzimy oraz udostępnimy program FEM-Design kolejnym uczelniom:
  • Wojskowa Akademia Techniczna - 26 kwiecień 2012,
  • Politechnika Opolska - 9 maj 2012, 
  • Politechnika Krakowska - 11 maj 2012.

Chcesz, aby StruSoft odwiedził i wsparł również Twoją uczelnię? Napisz na adres: iwona.budny (at) strusoft.com.

 

Zachęcamy również do odwiedzenia bloga FEM-Design w Polsce. Znajdziecie na nim aktualności, przykładowe ćwiczenia i przydatne informacje.

Adres bloga - http://fem-design-pl.blogspot.com/  

Forum z Polską pomocą tutaj: http://www.goldenline.pl/forum/fem-design, a jeśli będzie mieć ochotę to niedługo i na studentbuduje :-)

Folder z informacjami o FEM-Design

 

 

 

 

 

 


Structural Design Software in Europe AB (StruSoft) jest szwedzką firmą z 30-sto letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania wspomagającego branżę budowlaną.


W skład oferty firmy wchodzą programy FEM-Design, WIN-Statik, IMPACT oraz VIP-Energy, które skutecznie wspomagają analizę oraz wymiarowanie konstrukcji, analizę cieplną budynków oraz branżę elementów prefabrykowanych. Powyższe programy zdobyły szerokie uznanie klientów i są obecnie używane przez ponad 10,000 użytkowników, w ponad 20 krajach na całym świecie.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama