Wspierają:

     

 

 

 

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Ostatnie Komentarze

Główna
       
Bezpłatne studia po angielsku na Politechnice Krakowskiej Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
20.06.2012.
http://bi.gazeta.pl/im/2/8844/z8844662X,Politechnika-Krakowska.jpgWydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej to jeden z największych wydziałów Uczelni, a także jeden z największych wydziałów w Polsce kształcących przyszłe kadry dla budownictwa. Proponujemy realizację studiów II stopnia na kierunku Budownictwo w języku angielskim w roku akademickim - 2012/2013. Jest to kontynuacja studiów I stopnia na które pierwszy nabór miał miejsce w roku akademickim 2010/2011 i które okazały się sporym sukcesem Uczelni. Studia kończą się uzyskaniem dyplomu magisterskiego i co istotne - są dla studentów całkowicie nieodpłatne!

Studia organizowane są w ramach projektu Rozwój potencjału dydaktycznego Politechniki Krakowskiej  w zakresie nowoczesnego budownictwa współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W związku z tym, że wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim studia przeznaczone są dla osób, które wykażą się jego znajomością na dobrym poziomie . Dzisiejszy kandydat na studia na kierunku budownictwo ma nie tylko dobre podstawy z przedmiotów ścisłych, ale jest również dobrze przygotowany w zakresie technicznego języka angielskiego.

Projekt ma na celu kształcenie przyszłych inżynierów, którzy nie tylko zdobędą fachową wiedzę z zakresu nowoczesnego budownictwa, ale także biegle opanują techniczny język angielski. Ukończenie proponowanych studiów będzie dawało możliwość ubiegania się w przyszłości o uprawnienia budowlane po spełnieniu ustawowych wymagań.

Nasz program studiów na kierunku Budownictwo uzyskał wysoką ocenę Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Oddziału Małopolskiego Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach, a studenci mają również możliwość korzystania z internetowej platformy (zawierającej m.in. materiały dydaktyczne).

 W celu zdobycia większej ilości informacji o studiach magisterskich na kierunku Budownictwo zapraszamy na stronę internetową projektu www.civ-eng.pk.edu.pl.

http://malopolska.do-celu.eu/img/aktulanosci-i-wydarzenia/Budownictwo.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Partnerzy:

 praca budownictwo

Ankieta

Jakie szkolenia najbardziej Cię interesują? (2016)
 

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama