Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Przydatne Artykuły arrow AutoCAD online i na urządzenia mobilne
       
AutoCAD online i na urządzenia mobilne Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
30.08.2012.
Autodesk oddał o do użytku ciekawe narzędzie- AutoCAD WS. AutoCAD WS umożliwia przeglądanie, edytowanie i udostępnianie projektów za pomocą przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych. Jest to w pełni darmowa wersja AutoCAD'a dostępna w przeglądarce po zalogowaniu się. Jest oczywiście mocno okrojona, ale do edycji gotowych plików, czy rysowania prostych rysunków nadaje się doskonale.

Zastosowanie programu AutoCAD WS

 

Aplikacja współpracuje bezpośrednio z programem AutoCAD. Zmiany, które wprowadzimy w plikach lokalnych w programie AutoCAD są synchronizowane z plikami na serwerze AutoCAD WS. Dzięki możliwością AutoCAD WS użytkownicy mogą wyświetlać, edytować lub pobierać udostępnione rysunki bez konieczności instalowania oprogramowania CAD lub przeglądarki plików DWG. Program umożliwia pobieranie plików w innych formatach na przykład PDF, ZIP, obrazy rastrowe i inne.

 

Oś czasu w programie AutoCAD WS

 

Oś czasu umożliwia śledzenie zmian wprowadzanych w kolejnych wersjach projektu. Podczas tworzenia nowych wersji projektu także w pracy zespołowej, możemy zapisywać komentarze dotyczące danej zmiany. 

 

Specyfikacja AutoCAD WS

 

Narzędzie to działa na telefonach wyposażonych w system Android w wersji 2.1 lub wyższej.

Produkt AutoCAD WS dostępny jest w wersji na tablety oraz na smartfony, do ściągnięcia z AppStore lub Android Market. Wymagane jest posiadanie konta AutoCAD WS do przechowywania i udostępniania plików.

 

 

autocad ws autocad ws 2Link do AutoCAD WS
Link do kanału na Youtube dotyczącego oprogramowania z serii WS
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama