Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow Bridge Building Game 3 edycja 2013/14
       
Bridge Building Game 3 edycja 2013/14 Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
17.11.2013.
Zachęceni dużym zainteresowaniem poprzednimi edycjami konkursu Bridge Building Game, w tym semestrze pragniemy kontynuować przygodę z tą jakże wciągającą grą. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych studentów do wzięcia udziału w kolejnej (już trzeciej) odsłonie konkursu.

Nie bez powodu podkreślamy tutaj słowo "wszystkich" bowiem edycję tę kierujemy nie tylko do studentów Politechniki Krakowskiej, ale do każdego zainteresowanego studenta polskich uczelni wyższych. Jeśli zatem chcesz sprawdzić swój zmysł inżynierski i zmierzyć się z zadaniami które dla Ciebie przygotowaliśmy, to jesteś we właściwym miejscu! Ogólną ideą gry jest skonstruowanie z elementów prętowych jak najtańszego mostu, który wytrzyma obciążenie przejeżdżającego taboru kolejowego. W poszczególnych etapach gry, będziemy publikować na stronie internetowej kolejne plansze z przeszkodami przez które należy poprowadzić przeprawę mostową. Na początek, zachęcamy do zaznajomienia się z informacjami dotyczącymi ściągnięcia, poprawnego zainstalowania, oraz wgrywania planszy w grze Bridge Building. Wszystkie te informacje dostępne są w zakładce "ogólnie o konkursie"

 

W III edycji 2013/14 przewidujemy 5 nagradzanych etapów konkursowych. Prowadzony będzie również ranking generalny, który pozwoli wyłonić oraz dodatkowo nagrodzić zwycięzców całej serii 2013/14. Dla zwycięzców poszczególnych etapów przewidziane są nagrody w postaci bardzo ciekawych pozycji książkowych. Nagrodą główną, przewidzianą dla zwycięzcy rankingu generalnego jest szkolenie z programu Autodesk Robot Structural Analysis przeprowadzone przez autoryzowane centrum szkoleniowe ROBOBAT (poziom, data oraz miejsce szkolenia do indywidualnego ustalenia wg. harmonogramu). Kolejną nagrodą główną jest licencja na oprogramowanie BIMware MASTER EC2 Żelbet. Nagrody główne zostały ufundowane przez firmę ROBOBAT - głównego sponsora konkursu.

Sponsor nagród głównych

Aby wszystkich formalności stało się zadość, zachęcamy Cię drogi uczestniku do zapoznania się z regulaminem oraz harmonogramem konkursu. Możesz to zrobić klikając w poniższe odnośniki.


Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć Wam jak najtańszych konstrukcji, a przede wszystkim dobrej zabawy. Do usłyszenia w poszczególnych etapach!

Marcel Radwan
Jan Wędzicha
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama