Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Przydatne Artykuły arrow Edytor CAD- tutoriale z obsługi TwinView Edit
       
Edytor CAD- tutoriale z obsługi TwinView Edit Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
01.04.2014.

cad2cadTwinView Edit to profesjonalny edytor i przeglądarka plików CAD & DTP, jak również program do tłumaczenia i drukowania, zaprojektowany z myślą o profesjonalistach. W tym programie można szybko i łatwo projektować zarówno nowe jak i edytować już istniejące rysunki.

Najważniejsze funkcje programu to m.in.:

 Porównanie rysunków i wizualizacja analizy jako PDF

 Sprawdzanie i naprawa/zamykanie otwartych konturów

 Druk wsadowy i w skali 1:1

Tworzenie i edycja elementów: linii, polilinii okręgu, elipsy łuku, wieloboku, wypełnienia (solid) tekstów, mtekstów oraz  wstawianie rastra i bloku.


Dodawanie wymiarowania, edycja stylów wymiarowania

  Funkcja kopiuj i wstaw

  Import i opracowywanie dokumentów PDF, DGN, DWF i HPGL oraz wizualizacja modyfikiwanych elementow, wstawianie i edycja viewportów, object tracking, dinamic input

 

W 2014 roku producent oprogramowania, firma Cadwork Poland, zdecydowała się wdrożyć projekt obejmujący serię bezpłatnych szkoleń dla studentów uczelni technicznych. W ramach tego projektu powstały pomocnicze filmy instruktażowe prezentujące wybrane funkcje TwinView Edit. W niniejszym artykule zostaną zaprezentowane trzy filmy o tematyce:

1.edycja i dodawanie elementów (linii, polilinii, okręgów, wieloboków, tekstów, wymiarów itd.)2.obsługa modułu tłumaczenia, wyszukiwania tekstów, tworzenia notatek3.eksport rysunku dxf/dwg do formatu PDF, zaawansowane opcje drukowania

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama