Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Aktualności arrow Dni Przedsiębiorczości "Develop Future" przy Politechnice Krakowskiej
       
Dni Przedsiębiorczości "Develop Future" przy Politechnice Krakowskiej Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
14.04.2014.
W najbliższy poniedziałek i wtorek, tj. 14-15 kwietnia odbędą się Dni Przedsiębiorczości "Develop Future", które mają na celu umożliwienie studentom spotkania się ze osobistościami, które już osiągnęły sukces w prowadzeniu własnej działalności. Spotkanie ma charakter wykładów o tematyce biznesowej.

Miejsce:
Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, Kraków

Harmonogram spotkań:

Poniedziałek (14.04)

15:00-16:00 Wydział Inżynierii Lądowej, sala 302

Marek Ostafil, „Złoto dla wytrwałych"

Zajmujący się produkcją filmów dokumentalnych, m. in. dla Discovery Channel, National Geographic, Marek Ostafil odpowie na następujące pytania: Co jest fundamentem rozwojowego biznesu? Na czym powinniśmy się skoncentrować niezależnie od tego na jakim etapie naszej działalności się znajdujemy? Jakie warunki musimy spełnić by dopiąć celu? Co powoduje, że ponosimy porażki i jakie wnioski z tego możemy wyciągnąć na przyszłość?

 

16:30-17:30 Wydział Inżynierii Lądowej, sala 302

Fundacja „Pomyśl o przyszłości” FAKRO S.A., "Co trzeba zrobić, aby zarobki w Polsce wzrosły cztery razy i były takie jak w bogatych krajach Europy Zachodniej?"

Fundacja ta podejmuje oraz wspiera wszelkie inicjatywy mające na celu rozwój gospodarczy naszego kraju. Realizuje swoje cele m.in. poprzez prowadzenie warsztatów, szkoleń o tematyce ekonomicznej, dostarcza aktualnych informacji na temat zasad i prawa obowiązującego w Unii Europejskiej.

 

17:45-18:45 Wydział Architektury, sala 306

LoudSpeakers, „Pierwszy kontakt z klientem. Komunikacja”

LoudSpeakers to niezwykła firma szkoleniowa posiadająca wyjątkową umiejętność łączenia ogromnej energii kreatywnej i pasji tworzenia z pragmatycznym podejściem ukierunkowanym na cel. Ich autorskie rozwiązania, otwartość komunikacyjna pozwalają efektywnie spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Stymulują, podnoszą kwalifikację i motywując do rozwijania się dzięki czemu uczestnicy szkoleń, ale także ich pracodawcy, zyskują rzetelną wiedzę na temat poziomu swoich kwalifikacji. Szkolenia i warsztaty prowadzone są przez dwóch trenerów posiadających certyfikat największej organizacji na świecie kształcącej mówców publicznych i liderów. Bazują na własnym doświadczeniu w  biznesie oraz zdobytej wiedzy w dziedzinach rozwoju osobistego.

 

Wtorek (15.04)

17:30-19:00 Wydział Inżynierii Lądowej, sala 402

Sebastian Kolisz, „Dlaczego firma a nie etat? I jak wystartować najtaniej i w modelu startupowym?"

Sebastian Kolisz – dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP) w Krakowie, twórca sukcesu AIP w Krakowie wyjaśni czym właściwie jest Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, wyjaśni dlaczego warto założyć własną działalność oraz podpowie jak to zrobić nie mając kilku zer na koncie.

Głównym organizatorem jest organizacja studencka działająca przy Politechnice Krakowskiej - IAESTE PK.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Przedsiębiorczości "Develop Future" oraz śledzenia wydarzenia na fanpage www.facebook.com/DevelopFuture."

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama