Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Promocje/Zniżki arrow Darmowy AutoCad dla studentów budownictwa
       
Darmowy AutoCad dla studentów budownictwa Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
02.08.2009.

ac                                                      ac

Autodesk udostępnił bezpłatnie* członkom portalu  Student Engineering and Design Community (www.students.autodesk.com) swoje najpopularniejsze oprogramowanie do projektowania 2D i 3D oraz przygotowywania dokumentacji – AutoCAD 2010. Na portalu - od początku jego uruchomienia w 2006 roku, do pobrania są również pozostałe rozwiązania Autodesk do projektowania trójwymiarowego, m.in. Autodesk Inventor, Revit Architecture, AutoCAD Civil 3D. Portal Student Community oferuje studentom oraz kadrze naukowej ogromne korzyści – m.in. rozwiązania do projektowania, innowacyjne szkolenia, przynależność do międzynarodowej społeczności, oferty pracy.

ac 

“Portal Student Community stworzyliśmy 3 lata temu, aby studenci różnych kierunków zyskali doświadczenie i fachową wiedzą, potrzebną w ich przyszłej karierze zawodowej”, powiedział Joe Astroth, Ph.D. wiceprezes ds. Nauczania i Edukacji w Autodesk. „Znajomość obsługi AutoCAD wymagana jest w wielu branżach. Rozszerzenie naszej oferty dla studentów o to oprogramowanie umożliwi im zdobywanie istotnych umiejętności niezbędnych na dzisiejszym, konkurencyjnym rynku pracy”. 

AutoCAD to jedno z najpopularniejszych, światowych rozwiązań do projektowania i tworzenia dokumentacji. Od wprowadzenia go na rynek w 1982 roku jest regularnie udoskonalany o nowe funkcje i możliwości. Najnowsza wersja AutoCAD 2010 wyposażona została w przełomowe funkcje ułatwiające użytkownikowi pracę nad najbardziej złożonymi projektami. Wśród nich znajdują się narzędzia do projektowania swobodnego, rysowania parametrycznego, a także rozbudowana obsługa PDF oraz możliwość druku w 3D.  

Udostępnienie AutoCAD 2010 na portalu Student Community umożliwia studentom czerpanie pełnych korzyści z tego narzędzia projektowego. Mogą oni teraz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie kluczowych trendów w poszczególnych branżach – Cyfrowego prototypowania, Modelowania Informacji o Budynku (BIM) oraz projektowania zrównoważonego. Wraz z oprogramowaniem AutoCAD portal Autodesk oferuje ponad 24 darmowe rozwiązania do projektowania. Od momentu uruchomienia portalu w 2006 roku, liczba jego członków powiększyła się do ponad 570 000 osób, reprezentujących ponad 19 000 uczelni w 139 krajach. W Polsce  na Portalu zarejestrowanych jest ponad 20 tys. studentów, co daje nam 4 miejsce na świecie pod względem liczebności.  

Informacje o Autodesk
Autodesk, Inc. jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie oprogramowania do projektowania dwu- i trójwymiarowego przeznaczonego dla sektorów przemysłu, architektury i budownictwa, inżynierii lądowej oraz mediów i rozrywki. Od wprowadzenia na rynek w 1982 roku oprogramowania AutoCAD Autodesk opracował szerokie portfolio najnowocześniejszych rozwiązań do prototypowania cyfrowego, dzięki którym klienci mogą wypróbowywać swoje pomysły jeszcze przed ich faktyczną realizacją. Firmy z listy Fortune 1000, dzięki narzędziom Autodesk, wizualizują, symulują i analizują, jak ich wyroby będą działały w rzeczywistości, na wczesnym etapie projektowania. Dzięki temu oszczędzają czas i pieniądze, jednocześnie podnosząc jakość i pobudzając innowacyjność. Dodatkowe informacje o Autodesk można uzyskać z witryny www.autodesk.com, www.autodesk.pl.

* Bezpłatne produkty są przedmiotem warunków i zasad umowy licencyjnej dla użytkownika końcowego, dołączonej do pobieranego oprogramowania.

 

Komentarze  

 
+1 #3 tomik92 2012-10-01 17:29
t
 
 
-1 #2 wojtas8_9 2009-10-06 14:24
skad to ściągnać gdzie jakiś link ?
 
 
0 #1 Malinka 2009-08-23 22:53
:-)
 
« poprzedni artykuł

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama