Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow III edycja konkursu firmy ALSTAL
       
III edycja konkursu firmy ALSTAL Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
30.06.2014.

Logo_konkursu

Rusza III już edycja Konkursu firmy ALSTAL Grupa Budowlana na najlepszą pracę magisterską i najlepszą pracę inżynierską napisaną na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Jesteś w trakcie pisania pracy magisterskiej lub inżynierskiej? Zdobędziesz dyplom magistra na wyżej wymienionym Wydziale w roku akademickim 2013/2014 lub dyplom inżyniera w roku akademickim 2013/2014 lub 2014/2015? Jeżeli tak, zgłoś pracę do konkursu. Możesz wygrać 5000zł za najlepszą pracę magisterską lub 3000zł za najlepszą pracę inżynierską.

Nie musisz napisać pracy na konkretny wskazany temat, dla nas liczy się indywidualne podejście do rozważanej tematyki oraz przedstawienie ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w branży budowlanej.

Od 2011 roku, w dwóch edycjach konkursu wzięło udział ponad 70 studentów. W sumie przyznaliśmy nagrody o łącznej kwocie 16 tys. zł. W każdej kolejnej edycji spotkaliśmy się z coraz większym zainteresowaniem konkursem.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania prac!

Regulamin konkursu

Wniosek Zgłoszeniowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama