Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Aktualności arrow Zostań Ambasadorem Skanska
       
Zostań Ambasadorem Skanska Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
28.08.2014.

 Trwa rekrutacja do Programu Ambasadorów Skanska. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą reprezentować naszą firmę na swoich uczelniach w następnej edycji. Ambasadorzy Skanska to studenci, którzy współpracują z naszą firmą i są jej przedstawicielami na uczelniach. Do głównych zadań Ambasadorów należą: reprezentacja i dbanie o wizerunek Skanska, wsparcie przy realizacji i promocji naszych kampanii reklamowych oraz wdrażanie własnych pomysłów i inicjatyw związanych z promocją firmy oraz Programu Praktyk Letnich.

Dlaczego warto?

Ambasadorzy Skanska mają możliwość reprezentować firmę, która została przez studentów wybrana Idealnym Pracodawcą wśród firm inżynieryjnych. Ponadto, mogą odwiedzić nasze projekty, poznać pracowników firmy oraz dowiedzieć się więcej o zasadach i wartościach panujących w Skanska.

Kogo szukamy?

Do współpracy zapraszamy młodych ludzi, którzy są ambitni i chętni do zdobywania nowych doświadczeń, studentów studiów inżynierskich i 1 roku studiów magisterskich. Preferujemy studentów z kierunków związanych z budownictwem, którzy aktywnie uczestniczą w życiu swoich uczelni.

Jak zostać Ambasadorem?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Następnie z wybranymi kandydatami przeprowadzimy telefoniczną rozmowę rekrutacyjną.


Kariera. Wiemy, jak ją budować.

Nie czekaj - aplikuj do 14 września

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama