Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow O nas
       
O nas Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Studentbuduje.pl został założony w 2009 roku przez studentów budownictwa, dla studentów budownictwa. Celem i założeniami naszego serwisu było stworzenie społeczności skupionej wokół budownictwa (studiów, ale nie tylko) oraz kierunków pokrewnych, takich jak architektura czy inżyniera środowiska.

Nie da się ukryć, że serwis powstał dlatego, ponieważ nam, jako szukającym informacji czy pomocy, takiego miejsca w sieci brakowało. Pomysł wydaje się, że wypalił, ponieważ każdego miesiąca odwiedza nas paredziesiąt tysięcy internautów.

Przez ponad 5 lat działalności udało nam się wesprzeć paredziesiąt organizacji studenckich w organizacji i/lub promocji wydarzeń, których studenci byli autorami - na takie propozycje zawsze jesteśmy otwarci :-). Z biegiem czasu okazało się, że chętnie odwiedzają nas również absolwenci, pracownicy naukowi oraz czynni inżynierowie. Nawiązaliśmy współpracę z większością wydziałów inżynierii lądowej w Polsce.

StudentBuduje.pl jest otwarte na sugestie i pomysły wszystkich Użytkowników, jeśli masz jakiś pomysł lub problem- napisz do nas! Skorzystaj do tego z formularza kontaktowego lub odezwij się bezpośrednio na Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy lub chcesz dotrzeć ze swoim CV do pracodawców odwiedź nasz drugi serwis - JobBuilder.pl

 

Pozdrawiamy,

StudentBuduje.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama