Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow Konkurs dla studentów
       
Konkurs dla studentów Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
11.09.2009.
Warszawski deweloper Hirny BD rozpoczyna konkurs „Zaprojektuj apartament swoich marzeń”. Udział w nim może wziąć każdy, kto ma ciekawy pomysł na projekt wnętrza 200-metrowego apartamentu. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach, a łączna pula nagród wynosi 24 000 zł.

 

Celem konkursu jest zaprojektowanie wnętrzna dwupoziomowego apartamentu w pruszkowskiej inwestycji Hirny BD S.A.  Konkurs jest dedykowany studentom, architektom oraz osobom chcącym sprawdzić swoje umiejętności artystyczne, ale udział w nim może wziąć każdy. Rywalizacja będzie przebiegała w dwóch etapach. W pierwszym etapie zadaniem uczestników będzie nadesłanie koncepcji projektu wykończenia wnętrza 200-metrowego apartamentu wraz z objaśnieniem, które zawierać powinno charakterystykę pomieszczeń po ich wykończeniu, opisywać styl, w jakim apartament ma zostać  urządzony.

Następnie Jury wybierze 5 najlepszych prac, które zostaną zaklasyfikowane do drugiego etapu konkursu. Zadaniem finalistów będzie przygotowanie pełnego projektu wykończenia wnętrza, zawierającego rzuty z góry z rozwinięciem ścian, w tym również projekt łazienki. Projekt na urządzenie apartamentu powinien uwzględniać także kolorystykę.

Do projektu dołączone powinny być projekty stolarki drzwiowej oraz szaf wnękowych, szczegółowy wykaz użytych materiałów.  Dołączona powinna być również wizualizacja. Łączna kwota użytych materiałów na zaprojektowanie wnętrza 200-metrowego apartamentu nie może przekraczać 400.000 zł.

Nagrody w drugim etapie konkursu są gwarantowane, co oznacza że każdy z pięciu finalistów otrzyma na pewno wyróżnienie. Jury po zapoznaniu się z nadesłanym pracami wybierze laureatów i podejmie decyzję o podziale puli nagród, która wynosi 24.000 zł. Hirny BD jako organizator konkursu zobowiązał się, że na podstawie zwycięskiego projektu wykończy apartament i przeznaczy go na cele pokazowe.

W konkursie nie ma znaczenia kolejność zgłoszeń. Nadesłane prace zostaną zamieszczone na stronie Organizatora (www.hirny.pl),  najlepsze projekty zostaną opublikowane na łamach jednego z najpopularniejszych magazynów wnętrzarskich "Dom & Wnętrze". Termin nadesłania prac konkursowych upływa 10 października 2009 roku.

Zródło: 4 way communication

 

 

 
« poprzedni artykuł

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama