Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Przydatne Artykuły arrow Tekla Campus - oprogramowanie Tekla Structures dostępne w wersji edukacyjnej
       
Tekla Campus - oprogramowanie Tekla Structures dostępne w wersji edukacyjnej Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
14.12.2014.
https://profile-a-ord.xx.fbcdn.net/hprofile-prn1/161901_376297412481903_1488417324_n.jpgFirma Tekla udostępniła nową, darmową wersję licencji dla oprogramowania Tekla Structures. Dzięki Tekla Campus studenci mogą poznać w praktyce możliwości technologii BIM, wykorzystywanej na całym świecie przez wiodących profesjonalistów z branży budowlanej.

Po rejestracji użytkownik ma dostęp do 4 miesięcznej, darmowej licencji przeznaczonej dla celów edukacyjnych. Modele BIM wykonane czy zapisane w licencji studenckiej są możliwe do otwarcia wyłącznie przez wersję edukacyjną, a rysunki oznaczone są znakiem wodnym „Tekla Structures Educational”.

Aby korzystać z wersji edukacyjnej programu Tekla konieczne jest stałe łącze internetowe. W trybie offline, praca w programie ograniczona jest do 24 godzin. Użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie oprogramowania na Tekla Campus Forum, które jest podstawowym miejscem wsparcia technicznego dla tego rodzaju licencji. Znajdziemy tam także materiały szkoleniowe ułatwiające rozpoczęcie pracy w programie. Zachęcamy wszystkich do wzajemnej pomocy i wymiany doświadczeń.

Więcej informacji dostępne jest na stronie www.campus.tekla.com

 

 
następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama