Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Konkursy arrow TEKLA BIM AWARDS - konkurs studencki
       
TEKLA BIM AWARDS - konkurs studencki Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
15.08.2015.
TeklaTekla i jej klienci nadal odgrywają ważną rolę w tworzeniu wielu złożonych i rozpoznawalnych budowli. Podczas polskiej edycji corocznego konkursu Tekla BIM Awards pragniemy wyrazić nasze uznanie dla pracy naszych klientów i podzielić się historią ich sukcesu z całym światem. Prezentacja modeli ukazuje wszechstronność oprogramowania Tekla i demonstruje  jak jego wykorzystanie wpływa na krajobraz na całym świecie

Jak to działa

Każdy użytkownik Tekla z Polski będzie mógł zgłosić model do 13 września. Po tym terminie, Construsoft nominuje kandydatów do głosowania. Od 14 do 20 września każdy może głosować na nominowane modele. Oczywiście, pozostałe zgłoszenia będą nadal widoczne. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 23 września 2015 roku podczas Spotkania Użytkowników Tekla Structures oraz na stronie internetowej.

 

Wygraj!

Uczestnictwo w polskiej edycji Tekla BIM Awardsjest świetnym sposobem zapewnienia rozgłosu Twojej firmie, zwłaszcza gdy wygrasz! Konkurs z roku na rok zwraca coraz większą uwagę mediów i zyskuje na popularności. Polska edycja Tekla BIM Awards jest organizowana przez Construsoft, autoryzowanego sprzedawcę Tekla.

 

Zgłoś swój model!

Sprawdź zgłoszone kandydatury.

Więcej: http://www.construsoftbimawards.com/pl/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama