Wspierają:

     

 

 

 

Ostatnie Komentarze

Główna arrow Aktualności arrow Pekabex nagrodził najlepsze prace dyplomowe
       
Pekabex nagrodził najlepsze prace dyplomowe Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
23.11.2015.
 Podczas uroczystego finału konkursu zorganizowanego przez firmę Pekabex jaki miał miejsce w Poznaniu, wyróżniono autorów najlepszych prac o profilu konstrukcyjno-budowlanym w roku 2015. To już druga edycja konkursu dla studentów budownictwa z całej Polski organizowanego przez lidera rynku prefabrykacji.

W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli nominowani do nagrody głównej absolwenci budownictwa z całej Polski oraz goście z Politechniki Poznańskiej, z którą spółka współpracuje.

Poziom tegorocznej edycji był na tak wysokim poziomie, że Kapituła Konkursu miała naprawdę trudne zadanie, by najpierw wytypować finalistów, a następnie laureatów. Absolwenci zaprezentowali naprawdę wysokie kompetencje inżynierskie – podkreślał Przemysław Borek, prezes spółki.

Nagrody główne otrzymali: Marcin Malik z Politechniki Krakowskiej, Szymon Wojciechowski z Politechniki Poznańskiej oraz Anna Grałek, absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Laureaci konkursu otrzymali nagrody finansowe, a wszyscy finaliści propozycję szkolenia dotyczącego prefabrykacji w centrali firmy w Poznaniu. Poza częścią oficjalną uroczystości finaliści konkursu mieli okazję poznać tajniki sztuki prefabrykacji oraz specyfikę pracy w Pekabexie podczas zorganizowanej wycieczki po zakładzie produkcyjnym.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama