Wspierają:

     

 

 

 

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Ostatnie Komentarze

Główna
       
Pakiet PARTNER STUDENT - zamów programy już dzisiaj i to za darmo!
16.10.2013.
 INTERsoft sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku oprogramowania dla budownictwa od 1997 roku. W ciągu tych lat w naszej firmie powstało kilkanaście programów autorskich. W naszej ofercie są również programy, do których wykonaliśmy polskie wersje językowe. Obecnie firma INTERsoft skupia się na dystrybucji oprogramowania, za produkcję zaś odpowiedzialna jest ArCADiasoft Chudzik sp. j.
 
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
08.10.2013.

 Powstaniu Muzeum II Wojny Światowej towarzyszyła idea utworzenia instytucji, która ukazywałaby drugą wojnę światową, łącząc perspektywę polską z doświadczeniami innych narodów europejskich. Muzeum II Wojny Światowej zostało powołane 26.11.2008 r., a na siedzibę instytucji wybrano Gdańsk. 1 września 2010 r. został rozstrzygnięty międzynarodowy konkurs na koncepcję architektoniczną budynku Muzeum. Przyszła siedziba, zaprojektowana przez gdyńskie studio architektoniczne "Kwadrat", powstanie przy ul. Wałowej, nad Motławą, blisko historycznego centrum miasta. Wkrótce ruszy budowa Muzeum.

 
Forum Twojego roku, grupy, wydziału na studentbuduje.pl
04.10.2013.
 Przy okazji rozpoczynającego się roku akademickiego - informujemy, że istnieje możliwość założenia forum roku, grupy, wydziału na studentbuduje.pl. Forum może być ogólnodostępne lub ukryte. Z naszej pomocy korzystają studenci z całej Polski, więc zachęcamy do kontaktu po więcej informacji na Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć :-)
 
Firma INTERsoft zaprasza na bezpłatne III Warsztaty Projektanta w Łodzi i IV w Gdańsku
16.09.2013.
 Firma INTERsoft zaprasza na III Warsztaty Projektanta w Łodzi i IV w GdańskuW imieniu firmy INTERsoft serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w III i IV Warsztatach Projektanta, które odbędą się:
  • 27 września br. w Łodzi
  • 10 października br. w Gdańsku

Dla uczestników warsztatów przygotowaliśmy specjalne oferty handlowe.

 
Ważna informacja dotycząca licencji studenckich na program FEM-Design:
12.09.2013.
 Niedawno stworzyliśmy edukacyjną wersję programu FEM-Design. Wersja ta różni się od standardowej komercyjnej wersji (tej, którą do tej pory otrzymał każdy zainteresowany student) tym, iż na wydrukach z dokumentacji pojawi się znak wodny "Educational version", a pliki zapisane w wersji komercyjnej nie są kompatybilne z wersją edukacyjną (oraz odwrotnie).


 
KAMPANIA MŁODYCH INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA DOTYCZĄCA ETYKI ZAWODOWEJ
06.09.2013.
http://www.honorinzyniera.pl/images/logo.pngW kwietniu 2013 rozpoczęła się pierwsza w Polsce kampania młodych inżynierów z branży budowlanej dotycząca etyki zawodowej. Inicjatorem i organizatorem kampanii „Honor Inżyniera” jest Komitet Młodej Kadry Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Kampania ma na celu zainicjowanie autonomicznego ruchu młodzieży inżynierskiej w celu rozwijania i pielęgnowania zamiłowania do pozytywnych wartości oraz podstawowych reguł etycznych zawodu inżyniera budownictwa takich jak: honor, uczciwość, odpowiedzialność. Poprzez kampanię Komitet Młodej Kadry pragnie przywrócić postrzeganie profesji inżyniera budownictwa jako zawodu  wiążącego się z odpowiedzialnością i szacunkiem do pracy.

 
Zostań Ambasadorem Skanska
30.08.2013.

Go to start page

Ruszyła kolejna edycja Programu Ambasadorów Skanska. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą reprezentować naszą firmę na swoich uczelniach.

 
FEM-Design 12
26.08.2013.
 Ukazała się najnowsza wersja programu FEM-Design 12. Jak co roku, nowa wersja oprogramowania zawiera nowe funkcje, które zaimplementowane zostały zgodnie z życzeniami naszych użytkowników (zapraszam do zapoznania sie z opisem wszystkich nowych funkcji). W wersji 12, są to m.in.:
 
Edukacyjne licencje programu Tekla Structures
26.08.2013.
https://profile-a-ord.xx.fbcdn.net/hprofile-prn1/161901_376297412481903_1488417324_n.jpgFirma Tekla Structures poinformowała o możliwości darmowego wykorzystana oprogramowania Tekla na licencji edukacyjnej. Zwiększ swój potencjał na rynku pracy – wypróbuj darmową wersję oprogramowania Tekla Structures!
 
Ranking Kierunków Studiów 2013 Perspektyw- budownictwo i architektura
08.08.2013.
Portal Perspektywy, jak co roku, przygotował ranking uczelni oraz kierunków, w tym oddzielny ranking dla kierunku budownictwo i architektura. Zgadzacie się z tym rankigiem? Czy jest takie rankingi były dla Was istotne po maturze? Zapraszamy do zapoznania się z metodologią oraz wynikami.
 
Rozpoczęto budowę najwyższego budynku świata
21.07.2013.
J220 Sky City Changsha.jpgPo największym budynku świata, który zaledwie kilka tygodni temu otwarto w mieście Chengdu, przyszedł czas na budynek najwyższy. Właśnie rozpoczęto jego budowę w miejscowości Changsha.
Najwyższy budynek świata - Sky City One - powstanie w rekordowym tempie niespełna 10-ciu miesięcy. Budowla będzie mieć 838 metrów wysokości, czyli 10 metrów więcej od dotychczasowego rekordzisty - wieżowca Burj Khalifa w Dubaju. Budynek w Changsha będzie miał ponad milion metrów kwadratowych powierzchni. Koszt budowy - prawie miliard dolarów.
 
Deregulacja na ostatniej prostej
20.07.2013.

 Deregulacja zawodu inżyniera budownictwa, architekta i innych wkroczyła na ostatnią prostą - projekt ustawy z dnia 13.06 trafi do Sejmu na pierwsze czytanie. Najważniejsze zmiany to:

 - zniesienie (lub skrócenie) praktyki i egzaminu o ile uczelnia będzie miała umowę z Izbą (!!!),

- zmniejszenie ogólnych wymagań dot. praktyki

- możliwość uzyskania nieograniczonych uprawnień wykonawczych dla inżynierów i ograniczonych dla techników

- wprowadzenie funkcji Patrona, który również będzie mógł skrócić praktykę

- uprawnienia architektoniczne dla budowlańców 

 

 
Czas Inżynierów - LUBLIN, 13-16 listopada 2013
16.07.2013.
 Logo Czas InżynierówMamy zaszczyt zaprosić Was na “Czas Inżynierów”. “Czas Inżynierów” to ogólnopolskie wydarzenie skierowane do studentów kierunku BUDOWNICTWO uczelni technicznych z całego kraju, które będzie miało miejsce w dniach 13-16.11.2013 na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej.

 

 
Otwarto największy budynek na świecie
05.07.2013.
 Wysoki na 100 metrów, długi na 500 metrów i szeroki na 400 metrów- właśnie otwarto największy budynek na świecie- New Century Global Centre w Chengdu w Chinach. Budynek ma powierzchnię 1,76 mln metrów kwadratowych. Znajdują się w nim centra handlowe, sklepy, butiki, wioska śródziemnomorska, park wodny ze sztuczną plażą, lodowisko i kilka hoteli. Wszystko pod jednym dachem. Aby nie było problemu z oświetleniem, budynek ma własne, „sztuczne Słońce”, które świeci 24 godziny na dobę. New Century Global Center budowano trzy lata.

 

 
Sprengung der Sinntalbrücke - budownictwo po niemiecku
06.07.2013.

 22 czerwca br. wysadzono długą na 770 metrów estakadę. 11 tysięcy ton betonu i stali zawaliło się według planu. Zapraszam do przeczytania artykułu oraz obejrzenia krótkiego reportażu z przygotowań. Film zamieszczam dwa razy, raz z niemieckimi, raz z polskimi napisami, aby każdy zainteresowany mógł go obejrzeć. :)

Polecam także zajrzeć pod link źródłowy i obejrzeć jeszcze jeden ciekawy film z samego wysadzania mostu oraz kilka zdjęć.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 101 - 120 z 406

Partnerzy:

 praca budownictwo

Ankieta

Jakie szkolenia najbardziej Cię interesują? (2016)
 

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama