Wspierają:

     

 

 

 

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Ostatnie Komentarze

Główna
       
Międzynarodowy konkurs studencki - Brico 2016
23.11.2015.

Brico 2016

W dniach 16-20 maja 2016 odbędzie się pierwsza edycja międzynarodowego konkursu mostów stalowych BRICO2016 w Tallinnie (Estonia), organizowanego przez studentów z Tallińskiego Uniwersytetu Technicznego. Celem konkursu jest zaprojektowanie mostu stalowego o najkorzystniejszym stosunku wytrzymałości do masy, a także montaż wcześniej wykonanej konstrukcji w jak najkrótszym czasie oraz zbadanie jego wytrzymałości i wagi do celów porównawczych.

 
BIM w 90 minut
22.11.2015.
 Przejdź do formularza rejestracji
Firma INTERsoft zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji „BIM w 90 minut”
Zapraszamy Państwa na pierwszą z naszego nowego cyklu, bezpłatną konferencję „BIM w 90 minut”. Na bazie nagrodzonego Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Złotym Medalem Wyboru Konsumentów systemu ArCADia BIM nasi fachowcy w przystępny sposób, na żywo, zasymulują powstawanie projektu BIM z udziałem architekta i projektantów branżowych.
 
Warsztaty Projektanta - październik/listopad
05.10.2015.

 Zapraszamy do udziału w bezpłatnych Warsztatach Projektanta organizowanych przez firmę INTERsoft.

INTERsoft Warsztaty Projektanta w takiej formule prowadzone są  od 2012 roku i cieszą się rosnącym powodzeniem.

Odbywają się równolegle w dwóch salach, w każdej po dwie prezentacje rozdzielone przerwą kawową  ze słodkim poczęstunkiem.

 
Zostań Ambasadorem Skanska
09.09.2015.

 Ambasador Skanska to aktywny i zaangażowany student, który współpracuje z firmą przez cały rok akademicki. Odpowiedzialny jest za współpracę z władzami uczelni oraz kadrą naukową. Do jego zadań należy  promocja firmy i Programu Praktyk Letnich . Organizuje także wydarzenia na uczelniach, wycieczki na budowę oraz stoiska informacyjne.

 
TEKLA BIM AWARDS - konkurs studencki
15.08.2015.
TeklaTekla i jej klienci nadal odgrywają ważną rolę w tworzeniu wielu złożonych i rozpoznawalnych budowli. Podczas polskiej edycji corocznego konkursu Tekla BIM Awards pragniemy wyrazić nasze uznanie dla pracy naszych klientów i podzielić się historią ich sukcesu z całym światem. Prezentacja modeli ukazuje wszechstronność oprogramowania Tekla i demonstruje  jak jego wykorzystanie wpływa na krajobraz na całym świecie
 
Zostań ambasadorem Skanska
09.07.2015.

 Trwa rekrutacja do Programu Ambasadorów Skanska. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą reprezentować naszą firmę na swoich uczelniach w następnej edycji. Ambasadorzy Skanska to studenci, którzy współpracują z naszą firmą i są jej przedstawicielami na uczelniach. Do głównych zadań Ambasadorów należą: reprezentacja i dbanie o wizerunek Skanska, wsparcie przy realizacji i promocji naszych kampanii reklamowych oraz wdrażanie własnych pomysłów i inicjatyw związanych z promocją firmy oraz Programu Praktyk Letnich.

 
Wygraj staż w laboratorium drogowym GDDKiA
29.06.2015.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Serwis informacyjnyJeszcze do 15lipca możecie się zgłaszać do konkursu „Innowacje w drogownictwie” ogłoszonego przez Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. Konkurs adresowany jest do studentów, bądź absolwentów studiów inżynierskich lub studiów magisterskich; dziennych, zaocznych, bądź wieczorowych, w roku akademickim 2014/2015. Ma na celu wyłonienie autorów najlepszych prac i promowanie innowacyjności w drogownictwie.

 
Konstrukcje Wacława Zalewskiego
25.06.2015.

 We wtorek 23 czerwca w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. „Konstrukcje Wacława Zalewskiego”. Wacław Zalewski jest wybitnym konstruktorem, absolwentem Politechniki Warszawskiej i emerytowanym profesorem Massachusets Institute of Technology (MIT).

Organizatorami wystawy są: Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej, a patronat nad nią objął Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr. hab. inż. Jan Szmidt w ramach obchodów 100-lecia Odnowienia tradycji Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie zostało przygotowane przez prof. dr. hab. inż. arch. Wojciecha Zabłockiego.

 
Warsztaty z programami RFEM i RSTAB
22.06.2015.
 Firma Dlubal Software 25 czerwca zorganizuje dla Państwa bezpłatne "Warsztaty z programami RFEM i RSTAB". Na spotkaniu będą mogli Państwo poznać możliwości naszych programów w tym nowe funkcje i moduły dodatkowe programów. W programie również przewidziane są prezentacje firm pracujących z programami RFEM i RSTAB. W spotkaniu wezmą udział również przedstawiciele Construsoftu, przedstawiciele firmy TEKLA na Polskę.
 
Warsztaty projektanta - Lublin i Kielce
05.06.2015.

 Zapraszamy do udziału w bezpłatnych Warsztatach Projektanta organizowanych przez firmę INTERsoft. W tym roku odwiedzamy 13 miast w całej Polsce, najbliższe spotkanie jest 16.06.2015r. w Hotelu Viktoria w Lublinie oraz w dniu 17.06.2015r. w Hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach.
INTERsoft Warsztaty Projektanta w takiej formule prowadzone są  od 2012 roku i cieszą się rosnącym powodzeniem.

 
'wyKOMBinuj mOst 2015' - podsumowanie
01.06.2015.

 W dniach 6-8.05.2015 odbyła się ósma edycja Ogólnopolskiego Konkursu Konstruktorskiego „wyKOMBinuj Most 2015” organizowana przez Koło Naukowe Mechaniki Budowli KoMBo. Trzy intensywne dni, podczas których blisko 40 drużyn z całej Polski sklejało mosty, dysponując jedynie papierem i klejem, aby finalnie obciążyć konstrukcje i sprawdzić ich rzeczywistą nośność. Most zwycięskiej drużyny przeniósł ponad 300kg (!). Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mediów i branży budowlanej. W ramach Konkursu zostało zorganizowane również seminarium naukowe, na którym zostały wygłoszone referaty o tematyce mostowej.

 
Ruszyła VI edycja Akademii Budimex!
11.05.2015.

Już po raz szósty Grupa Budimex zaprasza studentów budownictwa kubaturowego, drogowego, mostowego, kolejowego, inżynierii środowiska oraz energetyki do udziału w bezpłatnym warsztacie Akademia Budimex. Tym razem eksperci Grupy Budimex zawitają aż na 11 uczelniach w całej Polsce! Wiążesz swoją przyszłość z budownictwem, energetyką? Chcesz pracować przy dużych, ciekawych projektach budowlanych i korzystać z nowoczesnych technologii? Jeśli tak, weź udział w wydarzeniu!

 
Szkolenia maj-czerwiec
19.04.2015.
 Wspólnie z firmą ABCad przygotowaliśmy dla Was szkolenia na maj-czerwiec. Jeśli chcecie skorzystać ze zniżki dla Użytkowników portalu studentbuduje.pl - zapiszcie się za pośrednictwem maila. Napisz do nas na Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Ponadto, jeśli chcielibyście żebyśmy przyjechali do Waszego miasta to dajcie znać. Na pewno się dogadamy- prowadzimy szkolenia w całej Polsce :-).

 
Dzień Budowlańca w SGGW 2015
15.04.2015.
Dzien_budowlancaDzień budowlańca w SGGW to jedno z największych wydarzeń związanych z branżą budowlaną w Polsce organizowanych przez studentów budownictwa. W tym roku obchodzona jest już IV edycja, podczas której nie zabraknie ciekawych konferencji, wystaw i konkursów.

Studenci z czołowych uczelni rywalizować będą ze sobą podczas konkursu „Wybudujemy więżę” polegającym na wykonaniu według wcześniej opracowanych projektów konstrukcji wież z drewna balsowego. Materiał ten charakteryzuje się wyjątkowo niską masą i dużą wytrzymałością. Wszystkie wieże przejdą dokładne badania w specjalnej maszynie wytrzymałościowej. Konkurs zwycięży drużyna, której konstrukcja będzie posiadała najbardziej korzystny stosunek nośności do masy. Podczas Dnia Budowlańca swoje wystawy oraz prezentacje przedstawią największe firmy z branży budowlanej, takie jak: Peri, Menard, Pekabex, Lafarge, Keller, Skanska oraz wiele innych.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 40 z 406

Partnerzy:

 praca budownictwo

Ankieta

Jakie szkolenia najbardziej Cię interesują? (2016)
 

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama