Wspierają:

     

 

 

 

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Ostatnie Komentarze

Główna
       
Budmika 2015, czyli studenci znów budują przyszłość
04.02.2015.
 Budmika 2015 to druga edycja ogólnopolskiej studenckiej konferencji budowlanej, która odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia na Politechnice Poznańskiej. Jest to wydarzenie mające na celu zrzeszenie studentów i doktorantów budownictwa i inżynierii środowiska z całego kraju i popularyzowanie wśród nich działalności naukowej.
 
Aktualizacja szkoleń - luty i marzec
03.02.2015.
 Wspólnie z firmą ABCad przygotowaliśmy dla Was szkolenia na luty-marzec. Jeśli chcecie skorzystać ze zniżki dla Użytkowników portalu studentbuduje.pl - zapiszcie się za pośrednictwem maila. Napisz do nas na Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jeśli chcecie żebyśmy przyjechali do Waszego miasta napiszcie do nas. Na pewno się dogadamy :-)

 
V Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER
20.01.2015.
 Już po raz piąty Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET ma zaszczyt zaprosić Państwa do Krakowa na Ogólnopolską Konferencję Budowlaną Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER, która odbędzie się w dniach  10-12 kwietnia 2015 roku na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.

 

 
Szkolenia styczeń-luty
07.01.2015.

 Wspólnie z firmą ABCad przygotowaliśmy dla Was szkolenia na styczeń-luty. Jeśli chcecie skorzystać ze zniżki dla Użytkowników portalu studentbuduje.pl - zapiszcie się za pośrednictwem maila. Napisz do nas na Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zainteresowany szkoleniem w Twoim mieście? Napisz do nas :-)

 
Tekla Campus - oprogramowanie Tekla Structures dostępne w wersji edukacyjnej
14.12.2014.
https://profile-a-ord.xx.fbcdn.net/hprofile-prn1/161901_376297412481903_1488417324_n.jpgFirma Tekla udostępniła nową, darmową wersję licencji dla oprogramowania Tekla Structures. Dzięki Tekla Campus studenci mogą poznać w praktyce możliwości technologii BIM, wykorzystywanej na całym świecie przez wiodących profesjonalistów z branży budowlanej.
 
Konkurs - Zaprojektuj model ABCAD
29.11.2014.
KonkursZapraszamy wszystkch do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez firmę ABCad. Można w nim wygrać kurs AutoCAD/3dsMax/Wizualizacje oraz udział w warsztatach z druku 3d:-)
 
Pytania i odpowiedzi dotyczące nowych uprawnień
24.11.2014.

 Pan Piotr Wyrwas z Rady Krajowej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa zgodził się co jakiś czas, w ramach możliwości, odpowiadać na pytania, które Was nurtują i są związane z nowymi uprawnieniami. W związku z tym mamy dla Was pierwszy pakiet pytań, które zebraliśmy z portalu/maili oraz odpowiedzi Pana Piotra. Zachowujemy pisownie oryginalną pytających - nie czepiać się więc ewentualnych błędów ;-).

 

Dziękujęmy!

 
Ranking Pracodawców- edycja IV- 2014
17.11.2014.
 Przyszedł czas na podsumowanie tegorocznego rankingu "Wymarzone Praktyki". Jest to już IV edycja rankingu - tym razem podsumowanie postanowiliśmy zrobić po wakacjach, tak aby Wasze letnie praktyki były brane pod uwagę podczas oddawaniu głosów. W edycji 2014 wzięło udział 3133 ankietowanych! Co jest warte zwrócenia uwagi- kryzys oraz duża konkurencja na rynku pracy zmniejszyły Wasze oczekiwania finansowe. Na czele bez zmian :-)
 
Nowe uprawnienia - wykształcenie i specjalizacje
08.11.2014.
 Dzięki uprzejmości Pana Piotra Wyrwasa z PIIB mamy dla Was kolejną garść informacji na temat uprawnień. Dzisiaj o wykształceniu i specjalizacjach (nie mylić ze specjalnościami! :-))
 
Wciel się w rolę Menedżera Projektu
30.10.2014.
 Weź udział w interaktywnej grze strategicznej i zarządzaj projektem budowlanym! Jesienią, na uczelniach w całej Polsce, Skanska organizuje coroczne gry strategiczne „Wciel się w rolę Menedżera Projektu”. Interaktywna gra zespołowa pozwala poznać specyfikę branży budowlanej, kulturę pracy oraz zasady funkcjonowania najlepszej firmy budowlanej w Polsce. Podczas 5-godzinnej gry będziesz mieć możliwość sprawdzić się w sytuacjach, które często mają miejsce podczas realizacji projektu. Dowiesz się, jaki wpływ mają Twoje działania na wyniki projektu, terminowość realizacji, atmosferę pracy zespołu oraz zadowolenie klienta. Zaplanujesz pracę własnego zespołu i zrealizujesz projekt budowlany krok po kroku.
 
Firma INTERsoft zaprasza do udziału w IX i X Warsztatach Projektanta
30.10.2014.
 Firma INTERsoft zaprasza na bezpłatne Warsztaty Projektanta do Rzeszowa i Krakowa, które odbędą się odpowiednio w dniach 26 i 27 listopada. Na warsztatach będzie omawiane oprogramowanie ArCADia-TERMO 6.0, ArCADia-ARCHITEKTURA w kontekście BIM, R3D3-Rama 3D oraz Projektowanie instalacji sanitarnych w systemie ArCADia – jedynym na rynku polskim systemie BIM.
 
Wieczorowy AutoCAD (kompletne projektowanie) - szkolenia
22.10.2014.
 Zgodnie z oczekiwaniami studentów - pojawiło się szkolenie wieczorowe, które trwa w dniach 28.10-2.12.2014 w każdy wtorek i czwartek.

Szkolenia odbywają się w godzinach 17:30-20:30. W ramach szkolenia Uczestnicy otrzymują dwa skrypty (AutoCAD – Podstawowy i Zaawansowany) dodatkowo Zeszyt Ćwiczeń (50 przykładów) oraz oczywiście certyfikat ukończenia szkolenia w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym firmy Autodesk :-). Zainteresowani?
 
Szkolenie Revit za 390zł i inne
15.10.2014.

 Mamy dla Was kolejny pakiet szkoleń w Warszawie na październik-listopad. Chcecie zaoszczędzić? Zapiszcie się na nie przez Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć :-). Przy okazji zwracamy uwagę na wyjątkowo dobrą cenę Revita Architecture 18-19 października. Cena dla Was to tylko 390zł! Przypominamy również o Bezpłatne egzaminy AUTODESK AUTOCAD Professional podczas OPEN DOORS dla osób, które uczestniczyły w naszych szkoleniach

 
Nowe uprawnienia projektowe i wykonawcze - garść informacji
09.10.2014.
 Dzięki uprzejmości Pana Piotra Wyrwasa z PIIB mamy dla Was garść informacji, które dotyczą ostatnich zmian w uprawnieniach. Mamy nadzieję, że poniższy tekst udzieli Wam odpowiedzi na parę pytań.
 
Konkurs - Konstrukcje drewniane to przyszłość budownictwa mieszkaniowego
07.10.2014.
 Konstrukcje drewniane to przyszłość budownictwa mieszkaniowego Przełomowym momentem w historii rozwoju budownictwa opartego o drewno i materiały drewnopochodne było stworzenie koncepcji budowy domów opartych o lekki szkielet drewniany, dzięki któremu bardzo szybko można stawiać całe budynki przy pomocy prefabrykowanych elementów. Aby wspierać rozwój tej technologii żarska firma Kronopol przygotowała specjalny konkurs.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 60 z 406

Partnerzy:

 praca budownictwo

Ankieta

Jakie szkolenia najbardziej Cię interesują? (2016)
 

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama