Wspierają:

     

 

 

 

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Ostatnie Komentarze

Główna
       
Inżynierowie budownictwa do zagród
11.08.2014.

Polska Izba Inżynierów Budownictwa w związku z wypowiedzią p. Wiceprezesa KR IARP Pana Piotra Gadomskiego zawierającą nieprawdziwe i obraźliwe treści odnoszące się do wykonywalna zawodu przez inżynierów budownictwa przygotowała specjalny komunikat prasowy, który możecie przeczytać tutaj:

Architekci: Inżynierowie Budownictwa - miasta nie są dla Was!

 
Opinia Rzecznika Praw Absolwntów na temat projektu rozporządzenia MIiR
06.08.2014.

Ważna i dobra dla budowlańców wiadomość z biura Rzecznika Praw Absolwntów. Opinia w sprawie projektu rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. (projekt z dnia 7 lipca 2014 r.) http://www.rgnisw.nauka.gov.pl/g2/oryginal/2014_08/f79085ba805b109f59c24ebbc2050ab2.pdf

 
Uprzejmie donoszę...
22.07.2014.
 Uwaga, uwaga - źle się dzieje z uprawnieniami. Publikujemy list i analizę od naszego Czytelnika. Mamy mało czasu by działać. Pamiętajcie, że to Wasza przyszłość!
 
Zostań Ambasadorem Skanska
14.07.2014.

Zostań Ambasadorem SkanskaTrwa Programu Ambasadorów Skanska. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą reprezentować naszą firmę na swoich uczelniach w następnej edycji. Ambasadorzy Skanska to studenci, którzy współpracują z naszą firmą i są jej przedstawicielami na uczelniach. Do głównych zadań Ambasadorów należą: reprezentacja i dbanie o wizerunek Skanska, wsparcie przy realizacji i promocji naszych kampanii reklamowych oraz wdrażanie własnych pomysłów i inicjatyw związanych z promocją firmy oraz Programu Praktyk Letnich.

 

 
Szkolenia Autodesk Robot Structural Analysis 2015, sierpień
03.07.2014.

 Tak jak chcieliście - mamy dla Was szkolenia z Robota w:

9 i 10 sierpnia 2014 Warszawa
28 i 29 sierpnia 2014 Warszawa
4 i 5 września 2014 Wrocław

Cena dla użytkowników portalu studentbuduje.pl to 540zł 

 
Pobierz w pełni funkcjonalną, nie ograniczoną czasowo wersję programu ArCADia-TERMO LT 5.3 za darmo
11.06.2014.
ArCADia-TERMO LT 5.3 Wersja Prezentacyjna program CAD dla budownictwaArCADia-TERMO to najpopularniejszy na polskim rynku program przeznaczony do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej wymaganych do otrzymania pozwolenia na użytkowanie, a także przy transakcjach najmu oraz sprzedaży budynków lub lokali oraz do obliczeń zapotrzebowania na ciepło pomieszczeń. Można też wykonywać audyty energetyczne i remontowe głównie dla celów otrzymania premii modernizacyjnej lub remontowej. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, bogatej bazie podpowiedzi użytkownik programu w łatwy i szybki sposób opracowuje konieczne dokumenty zgodnie z wymogami prawnymi.
 
Firma INTERsoft zaprasza na VIII bezpłatne Warsztaty Projektanta w Łodzi
11.06.2014.

Firma INTERsoft zaprasza na VIII Warsztaty Projektanta w ŁodziFirma INTERsoft zaprasza do udziału w VIII Warsztatach Projektanata 25 czerwca 2014 roku, od godziny 16:00 w Hotelu Double Tree by Hilton Łódź przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi. Szkolenia będą prowadzone przez wykwalifikowanych inżynierów. Udział w Warsztatach jest bezpłatny. Na uczestników spotkania będzie czekał słodki poczęstunek i pyszna, aromatyczna kawa.

 
Co przyniesie deregulacja?
25.05.2014.
 Projekt ustawy o ułatwieniu dostępu do wykonywania niektórych zawodów regulowanych, tzw. ustawy deregulacyjnej, został przyjęty przez Sejm RP i obecnie czeka na podpis Prezydenta RP. Prace nad przepisami projektu trwały od września 2012 r.
 
Studencki Konkurs Mostów Stalowych 2014
19.05.2014.
 Już po raz trzeci na Politechnice Wrocławskiej będzie miało miejsce ważne wydarzenie naukowe i kulturalne – Studencki Konkurs Mostów Stalowych. Konkurs ten jest organizowany przez UOS Aktywni Budowniczy i odbędzie się 23 maja na dziedzińcu budynku C-13.
 
Akademia Budimex
13.05.2014.
 Grupa Budimex zaprasza studentów budownictwa kubaturowego, drogowego, mostowego, kolejowego oraz inżynierii środowiska do udziału w V edycji bezpłatnego projektu edukacyjnego Akademia Budimex, współtworzonego z uczelniami technicznymi w całej Polsce.
 
Ranking Pracodawców 2014 - głosowanie
24.04.2014.

 Przyszedł czas na popularny i lubiany Ranking Pracodawców - dzisiaj start głosowania! Gdzie najbardziej chciałabyś/chciałbyś odbyć praktyki? Dlaczego? Czy Twoje ostatnie praktyki spełnily oczekiwania? Wszystkie Wasze opinie będą "zamienione" na matematykę, narzędzie każdego inżyniera :-). W zeszłorocznej edycji rankingu udział wzięło aż 3640 respondentów - uda nam się pobić ten wynik? :-)

 
Szkolenia ze StudentBuduje.pl
22.04.2014.

 Wspólnie z firmą ABCad przygotowaliśmy dla Was ciekawą ofertę szkoleniową. Zaczynamy od Warszawy, ale szkolenia będą organizowane w całej Polsce. Cena promocyjna tylko dla użytkowników portalu StudentBuduje i tylko przy zapisach przez nasz formularz kontaktowy  :-)

Przy okazji zachęcamy do umieszczania w komentarzach propozycji szkoleń, na które chcielibyście się wybrać.

Revit Structure - czerwiec 2014
AutoCAD - zaawansowany 2D maj 2014
AutoCAD - podstawowe projektowanie 2D maj 2014
AutoCAD - kompletne projektowanie 2D maj 2014
 
Bezpłatne programy - PARTNER STUDENT
10.04.2014.

INTERsoft sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku oprogramowania dla budownictwa od 1997 roku. W ciągu tych lat w naszej firmie powstało kilkanaście programów autorskich. W naszej ofercie są również programy, do których wykonaliśmy polskie wersje językowe. Obecnie firma INTERsoft skupia się na dystrybucji oprogramowania, za produkcję zaś odpowiedzialna jest ArCADiasoft Chudzik sp. j. Taki podział kompetencji między dwie jednostki pozwolił nam dalece wyspecjalizować działania w obydwu firmach, co skutkuje wyznaczaniem trendów w dziedzinie oprogramowania, naśladowanych potem przez innych, oraz szeregiem działań proklienckich, takich jak na przykład bezpłatne, w pełni funkcjonalne wersje szkoleniowe programów, bezpłatne: szkolenia, hotline i aktualizacje. Szczególnie zależy nam na rozwoju młodych kadr architektów i inżynierów branży budowlanej. Specjalnie dla nich i jednostek edukacyjnych firma INTERsoft przygotowała program PARTNER STUDENT.

 
Ranking Pracodawców 2014 - nominacje
04.04.2014.

 Rusza już 3 edycja Rankingu Pracodawców. W związku z tym, że dążymy do jak największej przejrzystości oraz chcemy żeby ranking był jak najbardziej obiektywny - to Wy decydujecie o tym jakie firmy będą brane pod uwagę w tegorocznym wydaniu. Nominacje można składać na 3 sposoby: w komentarzach pod tym artykułem, w komentarzach na naszym fanpage'u na facebook i drogą mailową na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Jedynym warunkiem jest działalność firmy na terenie Polski oraz nie podawanie lokalnych przedsiębiorstw, muszą to być firmy, które zatrudniają minimum 80 osób.

 

Zeszłoroczne wyniki możecie zobaczyć tutaj: klik

 
Program Praktyk Letnich
22.01.2014.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 80 z 406

Partnerzy:

 praca budownictwo

Ankieta

Jakie szkolenia najbardziej Cię interesują? (2016)
 

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama