Wspierają:

     

 

 

 

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Ostatnie Komentarze

Główna
       
Konkurs StudentBuduje - fajne nagrody :)
09.03.2014.

ElitecadRazem z firmą TMSys Sp. z o.o. mamy dla Was konkurs. Zasady są proste, a nagrody ciekawe - zaprojektujcie siedzibę StudentBuduje.pl, używając do tego celu wersji edukacyjnej programu (a może macie komercyjną? ;)) EliteCAD. Macie na to czas do 09.04.2014. Oceniającymi będą przedstawiciele firmy TMSys oraz my. Nie ma wymagań co do wielkości, wyglądu, formy projektu - liczymy na Waszą kreatywność! Nagrodami w konkursie są:

 
Poznaj odpowiedzi na pytania zwykłe i niezwykłe - Skanska na Twojej uczelni
26.02.2014.

 Już w marcu odwiedzimy 22 uczelnie na terenie całej Polski, zachęcamy Was do spotkań z nami! W tym roku zaproponujemy Wam nową formułę spotkania, gdzie nasi prelegenci będą odpowiadać na Wasze pytania. Sprawdźcie, z kim spotkacie się na Waszej uczelni i zadajcie pytanie!

 
Weź udział w konkursie i wygraj program ArCADia-TERMO 5 PRO
10.02.2014.
Weź udział w konkursie i wygraj program ArCADia-TERMO 5 PROZapraszamy wszystkich do odwiedzenia profilu firmy INTERsoft w portalu społecznościowym Facebook w którym ogłoszony został konkurs, zwycięzca otrzyma program ArCADdia-TERMO PRO.
ArCAdia-TERMO PRO to wielokrotnie nagradzany program do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej oraz audytu energetycznego. Wraz z modułami Efekt ekonomiczny i Efekt ekologiczny pozwala przygotowywać niezbędną dokumentacje do projektu budowlanego.
 
Komisja Nadzwyczajna utrudnia dostęp do wykonywania zawodu inżynierom
29.01.2014.

9 stycznia br. odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Nadzwyczajnej do spraw związanych z ograniczaniem biurokracji, która pracuje nad projektem ustawy o ułatwieniu dostępu do wykonywania niektórych zawodów regulowanych (druk sejmowy 1576).

 
Darmowy poradnik projektanta konstrukcji stalowych
24.01.2014.

 Polecamy bardzo fajne, darmowe i przystępnie opisane poradniki. W ramach projektu finansowanego przez Fundusz Badawczy Węgla i Stali, grupie ArcelorMittal, wraz z innymi producentami stali i instytutami naukowymi, udało się opracować Poradnik Projektanta "Konstrukcje Stalowe w Europie". Sklada sie on z dwóch tomów: Wielokondygnacyjne konstrukcje stalowe i Jednokondygnacyjne konstrukcje stalowe. Każdy tom jest podzielony na części jak przestawiono ponizej (linki):

 
IV Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER
20.01.2014.
 Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET, już po raz czwarty, ma zaszczyt zaprosić studentów i doktorantów na Ogólnopolską Konferencję Budowlaną Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER, która odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2014 roku na Politechnice Krakowskiej.

Celem Konferencji jest spotkanie studentów i doktorantów Uczelni technicznych z całej Polski, mających głębsze spojrzenie na ciekawe zagadnienia z dziedziny budownictwa oraz chcących zaprezentować swoją pracę na forum ogólnopolskim i uzyskać możliwość publikacji w „Czasopiśmie Technicznym”.

 
Nowy dział- tutoriale
20.01.2014.
Nie wiem czy zauważyliście, ale od jakiegoś czasu mamy nowy dział na portalu. Są to tutoriale, które możecie znaleźć w lewym menu. W przyszłości planujemy mocne rozbudowanie tej zawartości o nowe tutoriale i nowe oprogramowanie. Na dzisiaj mamy kursy z:

Tutoriale


 
Kalkulator pensji dla budownictwa
15.01.2014.
ile-zarabia-asystent-konstruktora-projektanta-raport-plac-czesc-2Razem z portalem JobBuilder.pl przygotowaliśmy kalkulator pensji, której możecie oczekiwać w procesie rekrutacji. Nie jest to narzędzie idealne, ale lepsze niż żadne lub czekanie miesiącami na raporty z dużych portali ogłoszeniowych ;-). Kalkulator jest w wersji beta, więc wszelkie uwagi mile widziane! Kalkulator pensji 2014
 
Wręczenie nagród za pierwsze miejsce w III edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską
06.01.2014.
Wręczenie nagród za pierwsze miejsce w III edycji konkursu na najlepszą pracę magisterskąW dniu 18 grudnia 2013 r. podczas Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się wręczenie nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w III edycji konkursu INTERsoftu na najlepszą pracę magisterską napisaną z użyciem naszego oprogramowania. 
 
Podsumowanie "Czas Inżynierów" na Politechnice Lubelskiej - dużo zdjęć :-)
10.12.2013.
 Dnia 13.11.13r. w Auli III Wydziału Architektury Politechniki Lubelskiej miało miejsce uroczyste otwarcie wydarzenia „Czas Inżynierów”. W skład tej inicjatywy wchodził konkurs konstruktorski na stalową konstrukcję żurawia wieżowego „Zapuść Żurawia” oraz Ogólnopolskie Seminarium Studentów Budownictwa „Budujemy Pasję”. 
    
 
Ile zarabia asystent konstruktora / projektanta? Raport płac, część 2.
28.11.2013.

 Przedstawiamy drugi raport dotyczący płac, który sporządziliśmy na podstawie ankiety współorganizowanej z portalem JobBuilder.pl Dzisiaj publikujemy wyniki dla stanowiska 'asystent konstruktora / projektanta'.  Próba dla tej grupy to 886 Ankietowanych z całej Polski. 

 
"Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie"
27.11.2013.
 Coraz więcej młodych osób po zakończeniu studiów, przez bardzo długi okres czasu szuka pracy, często bezskutecznie, albo decydując się na stanowisko niezwiązane z ich wykształceniem. W odpowiedzi na tę sytuację Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Bankiem Gospodarki Krajowej przygotowało system preferencyjnych pożyczek dla studentów i absolwentów, rozpoczynających swoją przygodę na rynku pracy.
 
Ile zarabia inżynier budowy? Raport płac, część 1.
24.11.2013.

 Przedstawiamy pierwszy raport dotyczący płac, który sporządziliśmy na podstawie ankiety współorganizowanej z portalem JobBuilder.pl Dzisiaj publikujemy wyniki dla stanowiska 'inżynier budowy'. Pod inżyniera budowy podciągneliśmy również stanowisko majstra, bo w wielu firmach te funkcje są tożsame. Próba dla grupy inżynier budowy oraz majster budowy to 972 Ankietowanych z całej Polski. 

 
Bridge Building Game 3 edycja 2013/14
17.11.2013.
Zachęceni dużym zainteresowaniem poprzednimi edycjami konkursu Bridge Building Game, w tym semestrze pragniemy kontynuować przygodę z tą jakże wciągającą grą. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych studentów do wzięcia udziału w kolejnej (już trzeciej) odsłonie konkursu.
 
Kolejne wersje edukacyjne oprogramowania od CADWORK Poland
13.11.2013.

cad2cadCADWORK Poland Sp. z o.o. jest zarówno twórcą jak i dystrybutorem aplikacji do tworzenia i przeglądania dokumentacji technicznej. W naszej pracy skupiliśmy się przede wszystkim na oprogramowaniu CAD dla biur inżynierskich, architektonicznych, budowlanych, geodezyjnych oraz dla tych, którzy w codziennej pracy mają do czynienia z różnego typu dokumentacji technicznych. Ta grupa znajdzie w naszej ofercie specjalistyczne narzędzia takie jak: edytory CAD, przeglądarki CAD jak również konwertery CAD.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 100 z 406

Partnerzy:

 praca budownictwo

Ankieta

Jakie szkolenia najbardziej Cię interesują? (2016)
 

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama