Ostatnie Komentarze

Główna arrow Studia arrow Tadeusz MaruszyĂąski 
       
OceĂą wykÂładowcĂŞ ze studentbuduje.pl

Tadeusz MaruszyĂąski

Magister
Uczelnia: Politechnika Warszawska
Przedmioty nauczane: Geotechnika
Kontakt ze studentami:
  • 6
Posiadana wiedza:
  • 6
JasnoœÌ przekazu:
  • 6
SprawiedliwoœÌ oceniania:
  • 6
Atmosfera na zajĂŞciach:
  • 6
PrzydatnoœÌ zajêÌ:
  • 6
DostêpnoœÌ dla studentów:
  • 6
Wymagana wiedza:
  • 5
Wymagane szczĂŞÂście:
  • 4

Komentarz dodajÂącego: Bardzo duÂża wiedza praktyczna mgra inÂż. MaruszyĂąskiego. Na konsultacje moÂżna siĂŞ umawiaĂŚ kaÂżdego dnia tygodnia. Jasne kryteria zaliczania. Minus - Âżeby obroniĂŚ projekt, trzeba byĂŚ do przesady precyzyjnym. Poza tym wszystko OK i 6/6!
   Odsłon: 1575

Komentarze  

 
+1 #4 Tomek80 2014-10-16 10:05
Pan Tadeusz Maruszyński to badzo dobry fachowiec i praktyk. W świetny sposób przekazywał wiedzę na zajęciach cwiczeń z Geotechniki.
Ukończyłem już parę lat temu Wydział Inżynierii Lądowe PW i mogę z pewnością powiedziec, że wiedzę, którą przekazywał na cwiczeniach teraz wykorzystuję w mojej pracy zawodowej.
Poza tym miał zawsze czas dla studenta i według mnie jest najlepszym wykładowcem na WIL PW.Oby wszyscy wykładowcy byli takimi profesjonalista mi jak Pan Tadeusz Maruszyński.
 
 
+1 #3 onek 2011-10-31 00:09
To chyba mówimy o innym TM, lub po prostu nie poradziłeś sobie ze sposobem w jaki on sprawdza wiedzę studentów ;) On się nie musi przygotowywać bo tę wiedzę, którą przekazuje na zajęciach to ma w małym paznokciu ;)
 
 
-3 #2 Konrad21 2011-10-27 18:03
Maruszynski to kompletny DEBIL, który uważa
ze pozjadał rozumy.Ignorant, burak któremu wystaje słoma z butów.Na zajęcia przychodzi nieprzygotowany i myśli że swoją ironią załagodzi wszystko.
Podsumowując Rudy to nie kolor a charakter i skoro nie mogła z nim wytrzymać żona to już powinno wszystko wytłumaczyć.
 
 
+3 #1 uczenstudent 2011-10-17 13:06
Legenda :) Magister o którym niewiele osób słyszało na uczelni, dopóki nie musiało zaliczać kolejnych sprawozdań z badań laboratoryjnych w ramach konsultacji ;) Jak mawiał: "Poziom PW się obniża, więc muszę go nieco podnieść :)" ) Choć wiele godzin spędziłem pod jego pokojem, to bardzo miło wspominam. Z racji tego, że dobrze nauczył, miał prawo wymagać na tym poziomie ;) Nie utrudniał zaliczania, ale wymagał pełnej wiedzy w danym temacie.
 
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Pismo do Sejmu RP w sprawie uprawnień budowlanych

Ranking pracodawców 2013

Firmy, które oferują praktyki

Portal Studentów Inżynierii Środowiska

Reklama